The House Residence'nin yüzde 45'i satıldı

Bomonti'de hayat bulan The House Residence Projesi'nde dairelerin yüzde 45'i satıldı

The House Residence'nin yüzde 45'i satıldı

Yengün İnşaat tarafından Bomonti'de hayata geçirilen The House Residence Projesi Mayıs 2016'da tamamlanacak. Projede ortalama satış fiyatı metrekare başına 4 bin 500 dolar...

Satışların yüzde 45'i tamamlandı
Hem şehir merkezine yakın hem de şehrin stresli atmosferinden uzaklaştıran Bomonti'de, cesur endüstriyel tasarımı ile heyecan yaratan The House Residence, Bomonti'de yaşamı tercih edenler tarafından büyük ilgi görüyor. Satışların yüzde 45'inin tamamlandığı The House Residence'da dairelerin uzun ve kısa dönem kiralamalarını FYP Proje Gelliştirme ve uluslararası işbirlikçileri ile bugünden planlayarak, yatırımınıza daha ilk günden değer katıyor. İnşaatın hızlı bir şekilde devam ettiği The House Residence'ta daireler, The House Hotel ve sosyal alanlar 2016 yaz sezonunda hazırlanmış ve hayata geçmiş olacak.

The House Residence modern yaşam konsepti ile şekilleniyor
FYP Proje Geliştirme ve Conran+Partners'ın farklı ve dinamik yaşam konsepti ile şekillenen, The House Residence Bomonti; 1+0'dan 2+1'e kadar 41 metrekare ile 199 metrekare arasında değişen özel dizayn yaşam seçenekleri sunuyor. Perakende, restaurant, spor ve ofis alanlarında ise marka görüşmeleri tüm hızı ile devam ediyor. Taksim, Karaköy ve Nişantaşı'nın ünlü markaları farklı konseptleri ile Bomonti'ye akıyor. Yüzde 45 satışın tamamlandığı The House Residence Bomonti'de yatırım değerlendirmesi ve kiralama hizmetinin bugünden The House Hotel Collection adı altında, The House Hotel desteği ile planlanıyor olması stüdyo ve 1+1 dairelere ilgiyi arttırdı.

250 bin Dolar'dan başlayan stüdyo, 450 bin Dolar'dan başlayan 1+1 ve 750 bin Dolar'dan başlayan 2+1 dairelerin satışı FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış tarafından gerçekleştiriliyor.

The House Hotel Bomonti'de yaşam Mayıs 2016'da başlayacak
Yirmi beşe yakın yeni projenin yükseldiği, şehrin kalbi Taksim ve Nişantaşı'nın kesişim noktası Bomonti, konut yaşamının yeni yıldızı olarak parlıyor. Hilton Otel'in yanı sıra turizm yatırımlarının da akmaya başladığı Bomonti'de, The House Hotel Mayıs 2016'da hizmete giriyor.

The House Residence Projesi

İç mekanlarda kişiye özel dekorasyon
Dış mimarisi Pramit Mimarlık tarafından tasarlanan The House Residence Bomonti'de FYP Proje Geliştirme'nin planladığı konsept, marka ve iç dizayn, İngiltere Conran &Partners ve Hyland Edgar Driver işbirliği ile İngiliz tasarım anlayışının bütün inceliklerini sunuyor.

Dekorasyon alternatifleri ile modern mimari, life style konsept ile geleneksel ve modern endüstriyel tasarımı birleştirerek yeni bir konsept yaratan The House Residence mimari ekibi, life style bir bakış açısı ile tasarlanan cool yaşam konseptini, dairelerinizin dekorasyonu içinde size özel fırsatlar ile sunuyor. Modern bir yaşam tarzını yansıtan yerleşim planlarında zarif ayrıntılar ve zengin dokular ile hayat bulan dairelerinizde, geleneksel lükse dayanmayan sofistike bir modern tarz ile mekanlarınıza dengeli bir renk paleti geliyor.

"The House Residence'nin yüzde 45'i satıldı" Başlıklı Haberin Galerisi

The House Residence'nin yüzde 45'i satıldı

The House Residence'nin yüzde 45'i satıldı

The House Residence'nin yüzde 45'i satıldı

The House Residence'nin yüzde 45'i satıldı

Proje Bilgisi: The House Residence