The Marmara'nın stil danışmanı: ID-Istanbul

ID-İstanbul, The Marmara Collection bünyesinde faaliyet gösteren otellere stil danışmanlığı hizmeti sunuyor.

The Marmara'nın stil danışmanı: ID-Istanbul

Oluşturduğu mekan tasarımları ve kullanıcı odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken ID-Istanbul, The Marmara Collection bünyesinde faaliyet gösteren oteller için stil danışmanlığı hizmeti veriyor. Marka bünyesindeki tüm otellerin marka kimliği açısından büyük değer taşıyan iç mekanlardaki stil bütünlüğünü korumayı hedefleyen ID-Istanbul, bü bütünlüğe uygun yenilikler ve ihtiyaca yönelik iç mimari tasarımlarıyla da daha önce kullanılmamış bir uygulamayı da hayata geçiriyor. 

 

The Marmara'nı stil danışmanı: ID-Istanbul

 

The Marmara'da Still Istanbul stili
The Marmara Collection'un, The Marmara Taksim, The Marmara Pera, The Marmara Bodrum ve The Marmara Şişli otelleri için danışmanlık hizmeti sunan ID-Istanbul, Amerikan servis seçiminden koltukların döşemelik kumaş yenilemelerine ve çalışanların üniformalarından odalardaki aksesuarlara kadar geniş bir perspektifte iç mimari tasarım ve uygulama çalışmaları yürütüyor. 

The Marmara markalı otellere her ay düzenli olarak ziyaretlerde bulunan ve bu ziyaretler sırasında odalar, toplantı salonları ve restoranlar gibi bölümlerde ayrıntılı değerlendirmelerde bulunan ID-Istanbul, ön tespitlerin ardından geliştirdiği fikirlerle otel markasının konseptine biçimde stil biçimlemeleri gerçekleştiriyor. 

 

The Marmara'nı stil danışmanı: ID-Istanbul

 

Renovasyon çalışmalarının altında Wilson Associates imzasının bulunduğu The Marmara Collection zincirinin en köklü oteli The Marmara Taksim’de yer alan spa ve hamam bölümleri ID-ISTANBUL’un tasarım vizyonu ile biçimlenen iç mekanlardan bazıları.