Toki Afyon Merkez Emekli Konutları kura sonuçları

Toki Afyon Merkez Emekli Konutları kura çekilişi bugün saat 10:00'da yapılacak. Sonuçları emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz

Toki Afyon Merkez Emekli Konutları kura sonuçları

Toki'nin emekliler için hayata geçirdiği projesi Afyon Merkez Toki Emekli Konutları kura çekilişi bugün saat 10:00'da Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Atatürk Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. 

Kura çekilişi sonucunda 300 konut sahiplerini bulacak. Çekiliş sonucunda hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 1 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecek. 

2+1 tipinde 75 metrekare 300 adet dairenin sahiplerini bulacağı Toki Afyon Merkez kura sonuçları gün içerisinde açıklanacak. Projede konutların fiyatı 85 bin TL olarak belirlendi. 

 Toki Afyon Merkez kura sonuçları tam listesi

Toki Afyon Merkez kura sonuçlarına aşağıdaki dosya linkinden ulaşabilirsiniz. 

 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

Afyon Merkez Toki Konutları kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar başvuru bedelleri düşüldükten sonra yüzde 12 peşinat ile 180 ay vade, yüzde 20 peşinat ile 240 ay vade ile konut sahibi olabilecekler. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 

Toki Afyon Merkez Konutları'nda 180 ay vade için taksit tutarı 416 TL, 240 ay vade için ise taksit tutarı 238 TL olarak ödenecek. Toki Afyon Merkez Emekli Konutları kura sonuçlarına saat 10:00'dan sonra emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz.