TOKİ'den Mart atağı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Mart ayında 27 ilde 134 iş yeri ve konutu satışa sunmaya hazırlanıyor

TOKİ'den Mart atağı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Mart ayında 27 ilde 134 iş yeri ve konutu satışa sunmaya hazırlanıyor. 27 il içerisinde, İstanbul, Ankara, Antalya, Trabzon, Gaziantep, Adana, Malatya, Diyarbakır gibi büyükşehirler de bulunuyor.

Müzayede 17 Mart'ta
Vatandaşların cazip koşularda konut ve iş yeri sahibi olabilmesi amacıyla çalışmalarını sürdüren TOKİ,  27 ilde 134 iş yeri ve konutu satışa sunacağı müzayedeyi 17 Mart'ta TOKİ'nin Ankara bilkent'teki binasında gerçekleştirecek.

Hangi şehirlerdeki konutlar satışa sunulacak?
Satışa sunulacak taşınmazlar, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, adıyaman, afyonkarahisar, Balıkesir, Bingöl, Bolu, Çankırı, Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Kütahya, Nevşehir, Şanlıurfa, Sivas, Kahramanmaraş, Trabzon, Tunceli, Kayseri, Karabük, Konya, Erzincan, Gaziantep, Giresun ve Hakkari'de bulunuyor.  

Müzayede katılım şartları
Satış müzayedesine katılmak isteyen gerçek veya tüzel kişilerin, toplantı günü salonlarda kurulacak veznelere, katılım teminatı olarak istedikleri taşınmazların her biri için ayrı ayrı ödeme yapması gerekiyor. Muhammen bedeli 20 bin liraya kadar olan taşınmazlar için 2 bin, 100 bin liraya kadar olan taşınmazlar için 5 bin, 100 bin ile 200 bin lira arasındaki taşınmazlar için 10 bin, 200 bin 1 lira üstündeki taşınmazlar için ise 50 bin lira katılım teminatı ödenecek. 

Firma Bilgisi: Toki