Toki Samsun Gazi 1. Etap başvuruları bugün!

Toki Samsun Gazi 1. Etap başvuruları bugün başlıyor. Projede satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek

Toki Samsun Gazi 1. Etap başvuruları bugün!

Toki Samsun Gazi 1. Etap başvuruları bugün başlıyor. Projede satış işlemleri Ziraat Bankası Samsun Merkez şubesi aracılığı ile yürütülecek. 1 adet konutun açık satışa sunulacağı projede başvuru işlemleri 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. Projeye yapılacak olan başvurular Ziraat Bankası'nın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

1 adet konutun satışa çıkarılacağı Samsun Gazi 1. Etap Toki fiyatları 153 bin 421 TL olarak belirlendi. Projede 15 bin 342 TL konut sahibi olunabilecek. Toki Samsun Gazi 1. Etap konutlarında yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 20 peşinat ile kalan tutar 120 ay, 144 ay ya da 180 ay taksitlendirilebilecek. 

Toki evlerine nerede, nasıl başvurulur? 

Anahtar teslim olarak satışa sunulacak olan Toki Samsun Gazi 1. Etap konutlarında 1 adet konut ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut almak ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. Başvuruların 22 Şubat 2016 tarihinde başlayacağı Samsun Gazi Toki başvuruları 31 Mart 2016 tarihinde son bulacak. 

Toki Samsun Gazi 1. Etap satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

Başvuru sahibinden istenecek belgeler

- Fotoğraflı nüfus cüzdanı (nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi)
- Başvuruların vekaleten yapılması durumunda, satışlar ile ilgili tüm belgeleri düzenleme, imzalama, beyan ve taahhütlerde bulunma yetkisini içeren vekaletname
- Vatandaşlık kimlik ve vergi sicil numaraları