Toya Moda'dan özel kampanya

Toya Moda projesinde bahara özel kampanya start aldı. Kampanya kapsamında teslime kadar kredi taksitleri Toya tarafından ödenecek

Toya Moda'dan özel kampanya

Toya İnşaat, Basın Ekspres'te hayata geçirilen Toya Moda'da bahar kampanyasının başladığını duyurdu. Kampanya kapsamında Toya İnşaat, teslim tarihine kadarki tüm kredi taksitlerini karşılayacak. 

Toya Moda projesi
Basın Ekspres'te Toya İnşaat imzasıyla inşa edilen Toya Moda projesinde başlayan bahar kampanyası kapsamında firma, teslim tarihine kadar tüm kredi taksitlerini karşılamayı taahhüt ediyor. 120 ay vade ile ev alanlara teslim tarihine kadar taksitlerini ödemeyi vaat eden Toya İnşaat, ayrıca bankalardan yüzde 0.99 kredi faizi imkanı sunuyor. Toya Moda'da teslimler Ocak 2017 tarihinde başlayacak

Toya Moda'da teslimler yaklaşıyor
Toya Moda projesinde başlayan Bahar Kampanyası sınırlı sayıda konut için geçerli olacak. Yüzde 40'lık peşinatı ödeyenlere 48 ay 0 faiz ile ödeme imkanının sunulduğu kampanyada ayrıca peşin alımlarda da yüzde 15'lik indirim sunuluyor.

Toya Moda nerede?
Basın Ekspres Yolu üzerinde E-5 ve TEM otoyolunun kesiştiği noktada yükselen Toya Moda, Atatürk Havalimanı'na 3, Yeşilköy ve Ataköy'e de 5 dakikalık mesafede yer alıyor. Bakırköy ve İDO İskelesine de 10 dakika mesafede bulunan Toya Moda'dan ayrıca Ataköy-Basın Ekspres İkitelli Metrosu'na da yürüyerek ulaşmak mümkün.

Toya Moda projesi
Her daireye özel depo alanları ve kapalı otopark; her biri balkon veya teraslı daireler ile nefes aldıran yaşam alanları yaratan Toya Moda’da, stüdyodan 3+1’e kadar toplam 426 daire, 28 mağaza bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: toya inşaat
Proje Bilgisi: Toya Moda