Toya Vİsta adres bilgileri

Toya Vista adres bilgileri ve iletişim bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Toya Vİsta adres bilgileri

Toya Vista adres bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Toya Yapı tarafından hayata geçirilen Toya Vista 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Toya Vista'da daire büyüklükleri 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. 

Toya Vista satılık daire sahiplerine koşu ve yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, aktivite alanları, dinlenme alanlarının yanı sıra fitness salonu, açık yüzme havuzu, bay-bayan buhar odası ve kafeterya gibi sosyal olanaklar sunuyor. 6 bin 200 metrekare alan üzerinde yükselen Toya Vista projesi güvenlik sistemleriyle de dikkat çekiyor.

Toya Vista satılık daireler modern çizgilere sahip hazır mutfaklardan, banyoya, vestiyer dolabından çamaşır odası ve split klimasına anahtar teslimi olarak rahatını ve mutluluğunu önemseyenlerle buluşturuluyor.

Toya Vista nerede?
Toya Vista ulaşım konusunda da oldukça kolay bir noktada konumlandırılıyor. Toya Vista evleri E-5'e, Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesi yakınlığının yanı sıra Avcılar İDO iskelesi ve İstanbul Atatürk Havalimanı'na olan yakın mesafesiyle ulaşım alternatifleri sunuyor. Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta yer alan Toya Vista adres bilgileri "Merkez Mah. Burnaz Cad. No: 21 Avcılar/ İSTANBUL"

Toya Vista iletişim bilgileri
0 212 590 90 06

Proje Bilgisi: Toya Vista