Toya Vista satış ofisi

Toya Vista satış ofisine 0 212 590 90 06 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Toya Vista satış ofisi

Toya Vista satış ofisi tarafından edinilen bilgilere göre proje 6 bin 200 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Toya Vista'da koşu ve yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, aktivite alanları, dinlenme alanlarının yanı sıra fitness salonu, açık yüzme havuzu, bay-bayan buhar odası ve kafeterya gibi sosyal olanaklar bulunuyor.

Toya Vista satılık daire büyüklükleri 99 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. Toya Yapı tarafından hayata geçirilen Toya Vista modern çizgilere sahip hazır mutfaklardan, banyoya, vestiyer dolabından çamaşır odası ve split klimasına anahtar teslimi olarak rahatını ve mutluluğunu önemseyenlerle buluşturuluyor.

Toya Vista satış ofisi nerede?
Toya Vista ulaşım konusunda da oldukça kolay bir noktada konumlandırılıyor. Toya Vista evleri E-5'e, Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesi yakınlığının yanı sıra Avcılar İDO iskelesi ve İstanbul Atatürk Havalimanı'na olan yakın mesafesiyle ulaşım alternatifleri sunuyor. Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta yer alan Toya Vista adres bilgileri "Merkez Mah. Burnaz Cad. No: 21 Avcılar/ İSTANBUL"

Toya Vista satış ofisi iletişim bilgileri
0 212 590 90 06

 

Proje Bilgisi: Toya Vista