Trendist Ataşehir fiyat listesi

K Yapı ve Solid İnşaat işbirliğiyle inşa edilecek Trendist Ataşehir fiyatlar, 250 bin TL ila 872 bin TL arasında değişiyor

Trendist Ataşehir fiyat listesi

Emlakwebtv
Anadolu yakasının en değerli lokasyonlarından Ataşehir’in merkezinde K Yapı ve Solid İnşaat ortaklığında yükselecek Trendist Ataşehir’de satışlar başladı. Metrekare fiyatının 3 bin 850 TL olduğu proje, 16 blok ve 820 daireden meydana gelecek. Stüdyo dairelerden 4+1’e kadar farklı seçeneklerin sunulduğu Trendist Ataşehir fiyatlar ise 250 bin TL’den başlıyor. Toplam 275 bin metrekare inşaat alanına sahip projede, hem Trendist Ataşehir sakinlerinin hem de tüm Ataşehirlilerin yararlanabileceği 43 adet farklı büyüklükte cadde mağaza ve sosyal alanlar da yer alacak.

Trendist Ataşehir fiyatlar 872 bin TL’ye çıkıyor
Site kısmında yer alan yatay bloklarda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin, kulelerde ise 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Trendist Ataşehir’de sosyal tesisler dikkat çekiyor. Fitness, pilates ve yoga salonu, kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, masaj odası, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu ile çocuk oyun alanlarının yer aldığı Trendist Ataşehir fiyatlar 872 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Ataşehir’de inşa edilecek proje, bölgede hayata geçecek İstanbul Finans Merkezi’ne de oldukça yakın bir konumda bulunuyor.  Ayrıca proje, TEM otoyolu, D-100 karayolu, E5 Kozyatağı Carrefour metro durağı, Kadıköy-Üsküdar-Bostancı-Ümraniye duraklarının yanı sıra bölgede bulunan birçok hastane ve okula yakınlığıyla da ev sahibi olmak isteyenlerin dikkat çekiyor. 

Proje Bilgisi: Trendist Ataşehir