Türkiye çapında icralık evler!

Türkiye genelinde icralık olan evleri ve ihale tarihlerini sizler için araştırdık. İşte Türkiye çapındaki icralık evler…

Türkiye çapında icralık evler!

İcralık konut almak birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Kuşkusuz bu avantajların başında, konutun gerçek değerinden çok daha düşük bir fiyata alınması geliyor. Bizlerde Türkiye genelinde icralık olmuş evleri araştırdık. İşte ihalesi yapılacak o icralık evler

Muğla’da 17 icralık ev

Bodrum 1. İcra İflas İdaresi, Muğla’nın Bodrum bölgesinde bulunan toplam 17 daireyi ihaleye çıkaracak. 3 milyon liralık bedele sahip konutların ihalesi 16 Temmuz 2015 günü 11:00 ile 14:00 arasında pazarlık usulüyle yapılacak. İhale, taşınmazların (binaların olduğu yerde-adresinde/Dörttepe Köyü) bulunduğu yerde, pazarlık usulü ile yapılacak. Hiç alıcı bulunmadığı veya uygun bedel teklif edilmediği takdirde 23 Temmuz 2015 tarihine kadar iflas dosyasına yazılı olarak teklifte bulunanların teklifleri teklifi takip eden ayın sonunda değerlendirilecek, bu tarihe kadar başka alıcı çıkmadığı veya en yüksek teklif kendileri tarafından verildiği takdirde, teklifte bulundukları taşınmazlar pazarlık usulü ile yazılı teklifte bulunanlara satışı yapılacak.   

Çekmeköy’de icralık villa

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde yer alan icralık villa ise 11 Eylül 2015 tarihinde ihale yoluyla satılacak. 3 milyon 100 bin liralık bedelle satılacak villanın satışı açık arttırma usulüyle gerçekleştirilecek. Villanın onaylı mimari projesinde bodrum kat; bina içi merpen, hol, hidrofor, su deposu, koridor, çamaşırlık, depo, sığınak, bay ve bayan duş alanı, zemin kattaıantre salon, yemek odası, mutfak, teras, tesisat kombi odası, kapalı garaj, 1. Katında; hol, biri banyolu, üç oda, banyo wc, iki balkon, bir teras alanından oluşmakta olup, çatı katına çıkış merpeni olup, çatı arası odası bulunuyor.  

İzmir’de icralık bina

İzmir Bornova'da 4.95198 metrekare yüzölçümüne sahip bina, İzmir 27. İcra Dairesi tarafından 29 Temmuz 2015 günü 15:45 ile 15:55'te açık ihale usulüyle satılıyor.

İcralık evlerin nasıl alındığını öğrenmek için tıklayın.