Twinstar Yakacık fiyat listesi

Demirli Yapı tarafından 2014 Ocak ayında temeli atılan Twinstar Yakacık fiyatlar 210 bin TL'den başlıyor

Twinstar Yakacık fiyat listesi

24 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Demirli Yapı'nın yeni projesi Twinstar Yakacık 6 bin 113 metrekare araziye sahip olup, ikiz kulelerden meydana geliyor. 120 adet daireden oluşacak Twinstar Yakacık projesinde, yeşil alan ve sosyal tesisler ise toplam proje alanının yüzde 70' ine konumlandırılmış durumda

Twinstar Yakacık fiyatları ve ödeme planı
1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Twinstar Yakacık fiyatları 210 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor. Buna göre Twinstar Yakacık ödeme planında yüzde 50'si peşin, geri kalan yüzde 50'si 24 ay 0 faizli bir şekilde düzenleniyor.

Twinstar Yakacık'ta kapalı otoparkı ve her daire için de misafir araç yeri tahsis edildi. Bunların dışında Twinstar Yakacık projesi özellikleri arasında; Site konseptine uygun peyzaj düzenlemeleri (Kuyu suyu tercihli otomatik sulama), açık havuz, güneşlenme alanları ve çocuk havuzu, çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanı, kamelya, yürüyüş ve dinlenme alanları, dış alan aydınlatmaları, yalıtımlı teras bahçeler, fitness merkezi, sauna, buhar odası, havuz başı cafe, masa tenisi, bilardo alanları ve her blokta 3’er adet asansör (havalandırmalı, deprem sensorlu, müzik yayınlı ve interkom sistemli) yer aldı.

Twinstar Yakacık inşaat yapısı
TSE ve 2007 Deprem yönetmeliğine uygun inşaat
Radye Temel üzerine konvansiyonel kalıp
TSE’ ye uygun C30 beton
Dış cephede ve tüm stratejik iç noktalarda ses ve ısı izolasyonu

Twinstar Yakacık projesinin basın lansmanının 2014 Şubat ayında yapılması planlanıyor. Twinstar Yakacık projesi hakkında detaylı bilgi almak için 444 36 75 numaralı telefondan satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Twinstar Yakacık