Urankent’e “AK Saray” dopingi

Urankent, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na en yakın konut projelerine ev sahipliği yapmasıyla değerini katladı

Urankent’e “AK Saray” dopingi

Beştepe'de bulunan yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı (AK Saray), kent merkezinin kaymasında önemli rol oynarken, yakınında bulunan bölgelerin de öne çıkmasını sağladı. Başkent Ankara'da kaliteli ve konforlu yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Urankent de Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na en yakın konut projelerine ev sahipliği yapmasıyla değerini katladı.

Türkiye'nin farklı bölgelerinde başarılı projeler hayata geçiren Uran Holding'e bağlı Uransan'ın hayata geçirdiği projeler sayesinde kendi ismiyle anılmaya başlayan semt, konut alıcısının yeni gözdesi oldu.

Urankent 1. Etap Konutları (1164 daire), Prestij (192 daire), Elit Konutları (204 daire) ve Mirage Bahçe Konutları'nın (202 daire) ardından Royal Plus (192 daire) konutlarıyla binlerce Ankaralıyı konforla buluşturan Urankent, yeni projesi Queen Park'la da (213 daire) büyük ilgi görüyor. AK Saray'a en yakın markalı konut projelerine ev sahipliği yapan, Anadolu Bulvarı Protokol Caddesi üzerindeki Urankent, kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri, işadamlarının yanında doktor, savcı ve bankacılar gibi seçkin meslek gruplarının ilgisini çekiyor.

Bürokrasinin kalbi AK Saray'ın yanı sıra hayata geçtiğinde Ankara'nın en büyük tema parkı olacak Ankapark'a da komşu olan Urankent, kentin önemli alışveriş merkezlerine yakın konumuyla dikkati çekiyor.
Günden güne artan değeriyle yatırımcının da gözdesi olan Urankent, Anadolu Bulvarı sayesinde yoğun trafikten uzak kolay ulaşım sağlanan lokasyonuyla tercih ediliyor.

Proje Bilgisi: Urankent