Vadişehir Başakşehir projesi

Vadişehir Başakşehir projesi Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yap, Dalkılıç Yapı ve İntes Yapı'nın yatırımlarıyla hayata geçiriliyor

Vadişehir Başakşehir projesi

Vadişehir Başakşehir projesi Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yap, Dalkılıç Yapı ve İntes Yapı'nın yatırımlarıyla hayata geçiriliyor. Vadişehir Başakşehir projesinde 2+1, 3+1ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Vadişehir Başakşehir projesinde yüzde 75'ini yeşil alandan meydana geliyor. Vadişehir Başakşehir geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Mimari proje ticari alanlarıyla birlikte kendi içinde bir yaşam merkezi oluşturuyor.

Ön talep toplama sürecine başlayan Vadişehir Başakşehir projesi ön talep toplama sürecinin 31 Mart'a kadar devam edeceği açıklandı.

Vadişehir Başakşehir projesi nerede?
Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım ağında yer alıyor. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında yer alan Proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5'er dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Proje Bilgisi: Vadişehir Başakşehir