Vadişehir'de ön talep toplanıyor

Başakşehir'de yükselecek olan Vadişehir'de ön talep toplanıyor

Vadişehir'de ön talep toplanıyor

Başakşehir'de yükselecek olan Vadişehir'de ön talep toplanıyor. Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yap, Dalkılıç Yapı ve İntes Yapı'nın yatırımlarıyla hayata geçirilen Vadişehir 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ve 4+1 konak tipi konutlardan oluşuyor. 

Ön talep sürecinin 31 Mart'a kadar devam edeceği Vadişehir, 31 Mart'ta düzenlenecek lansman sonrasında resmi satışlara başlayacak. Başakşehir Belediyesi'nin devam eden Vadi ıslah çalışmasının tamamlanmasıyla 380 bin metrekarelik şehir parkı da bu projenin yanı başında yer alacak. Yüzde 75'ini yeşil alanların oluşturduğu Vadişehir, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Mimari proje ticari alanlarıyla birlikte kendi içinde bir yaşam merkezi oluşturuyor.

Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım ağında yer almaktadır. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında yer alan Proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5'er dakikalık mesafede konumlandı.

Proje Bilgisi: Vadişehir