Vadişehir'de talep toplama süreci başladı

Başakşehir'de hayata geçirilen Vadişehir projesinde başlayan talep toplama dönemi, 31 Mart'a kadar devam edecek

Vadişehir'de talep toplama süreci başladı

Başakşehir'de hayata geçirilen Vadişehir projesinde talep toplama süreci başladı. 31 Mart'a kadar talep toplanacak olan proje 650 konut ve 60 ticari üniteden oluşuyor. 

Vadişehir daire tipleri 2+1'den başlıyor
Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yap, Dalkılıç Yapı ve İntes Yapı'nın yatırımlarıyla hayata geçirilen Vadişehir projesinde 2+1 ve 3+1 konut tipi dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlar yer alıyor. Toplam konut sayısının yüzde 60'lık kısmını ise 3+1 daireler oluşturuyor.

İnşa çalışmaları başladı
İnşa çalışmalarının hızla başladığı projede 31 Mart'ta düzenlenecek lansman sonrasında resmi satışlar başlayacak. Lansman öncesi avantajlardan faydalanmak için ön talep sürecinde son gün 31 Mart.

Şehir parkının yanı başında
Başakşehir Belediyesi'nin devam eden Vadi ıslah çalışmasının tamamlanmasıyla 380 bin metrekarelik şehir parkı da bu projenin yanı başında yer alacak.

Toplamda projenin yüzde 75'ini yeşil alanların oluşturduğu Vadişehir, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Mimari proje ticari alanlarıyla birlikte kendi içinde bir yaşam merkezi oluşturuyor.

Merkezi lokasyon
Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım ağında yer almaktadır. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında yer alan Proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5'er dakikalık mesafede konumlandı.

Proje Bilgisi: Vadişehir