Vadistanbul son durum

Evyap'ın Ayazağa'daki arazisi üzerinde hayata geçirilen Vadistanbul son durum detaylarına haberlerimizden ulaşabilirsiniz

Vadistanbul son durum

Vadistanbul son durum detaylarına bakmadan önce proje hakkında birtakım bilgiler paylaşalım. 1 milyar 500 milyon yatırım bedeline sahip olan Vadistanbul Artaş Grubu, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat tarafından Maslak Ayazağa'da inşa ediliyor.

Evyap'ın Ayazağa'daki arazisi üzerinde hayata geçirilen Vadistanbul satılık daire sahiplerine açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, futbol sahası, golf alanı, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, okul, orman manzarası, sauna, sinema, tenis kortu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru gibi hizmetler sunuyor.

Vadistanbul son durum
Vadistanbul son durum detaylarına haberlerimizden ulaşabilirsiniz. Otel ve alışveriş merkezinin de yer aldığı Vadistanbul projesinde 760 metre uzunlukta cadde ve 29 bin metrekare restoran alanı yer alıyor. Vadistanbul projesi 424 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

3 etabın yer aldığı Vadistanbul projesinde 3 bin konut, 65 bin metrekarelik bir alışveriş merkezi ve 760 metre uzunluğundaki cadde konut alıcılarına sunuluyor. Vadistanbul'da yer alan 29 bin metrekarelik cadde de ise restoranlar, cafeler bulunuyor. Ayrıca 240 bin metrekare ofis alanı ve 48 bin metrekare toplam alana sahip 5 ve 4 yıldızlı bir de otel bulunuyor. İki Design Mimarlık ve SOM Architecture tarafından mimari tasarımları gerçekleşiyor.

Vadistanbul teslim tarihi
Vadistanbul teslim tarihi olarak 2016 yılı Mayıs ayını veriyor.

Vadistanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Vadistanbul Ayazağa'da yer alıyor. Vadistanbul adres bilgileri şöyle: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:1/A Sarıyer – İstanbul

Vadistanbul adres bilgileri
Ayazağa mah. Kemerburgaz Cad. No:1 Şişli - İstanbul

Vadistanbul iletişim bilgileri
444 53 35

 

Proje Bilgisi: Vadistanbul