Varyap Plaza Ataşehir yol tarifi

Varyap Plaza Ataşehir yol tarifine haberimizden ulaşabilirsiniz

Varyap Plaza Ataşehir yol tarifi

Varyap Plaza Ataşehir 32 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Varyap Plaza Ataşehir satılık ofis büyüklükleri 69 metrekare ile 287 metrekare arasında değişiyor.

Varyap Plaza Ataşehir "Varyap Yatırım Ayları" kapsamında özel bir kampanya uyguluyor. Varyap Plaza Ataşehir'de peşin alımlarda yüzde 25, vadeli alımlarda ise yüzde 15 indirim sunuyor. Varyap CEO'su Erdinç Varlıbaş konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Elimizdeki inşaatı tamamlanmış mevcut projelerimizdeki satışları tüketicinin menfaatinde tamamlayıp, konsantrasyonumuzu yeni projelere vermeyi hedefliyoruz. Buradan hareketle sadece Mart ve Nisan aylarında geçerli olacak bir kampanya düzenleyerek peşin alımlarda yatırımcıya yüzde 25 indirimle satışlar gerçekleştireceğiz. Son dönem de artan döviz kurlarını da hesaba kattığımızda indirim oranı yüzde 40 seviyelerine yaklaşıyor ki böylesi bir fırsat bugüne kadar gündeme gelmedi.

Varyap Plaza Ataşehir yol tarifi
Varyap Plaza Ataşehir, Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina'ya yakın konumda olup, E-5 karayolu üzerinde yer alıyor. Pendik'te yer alan Varyap Plaza, Kadıköy-Kartal metrosunun Pendik'e uzanması, yakınında 250 hektarlık alana kurulan Teknopark'a da oldukça yakın bir noktada konumlandırılıyor.

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: Varyap Plaza