Venedik Sarayları İstanbul nerede?

Viaport Venezia projesinin etaplarından biri olan Venedik Sarayları'nın bugün lansmanı düzenlendi. Lansmana özel 329 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

Venedik Sarayları İstanbul nerede?

15 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
Viaport Venezia projesinin etaplarından biri olan Venedik Sarayları 15 Ocak 2014 yılında basın lasmanı düzenledi. Lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan Venedik Sarayları’nda toplam bin adet daire yer aldı.


Via Properties-Gürsoy Grup ortak girişimi tarafından 82 bin metrekare alan üzerinde Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen Viaport Venezia’nın yüzde 85’i satıldı. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Venedik Sarayları; yüzde 5 peşinat ödendiği takdirde sahip olunabiliyor. Bunun dışında da 60 ay vadelendirme ve ve 1 yıl sonra taksit ödemesi imkanı sunuluyor.


Viaport Venezia; Adnan Menderes İlköğretim Okulu, Mustafa Yeşil İlköğretim Okulu, Küçükköy Kız Meslek Lisesi, Yenimahalle İlköğretim Okulu’na ayrıca Özel Bahat Halk Hastanesi, Özel Duygu Hastanesi, Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi’ne yakın konumda yer aldı. Bunların dışında da TEM Bağlantı yoluna cepheli, Atatürk Hava 13 Km mesafede hayat buldu.


Venedik Sarayları projesinde egzersiz stüdyoları, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, dinlenme odaları, pilates, restoranlar ve kafelere yer verildi. Proje; Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre mesafede yer aldı.


Venedik Sarayları lansman fiyatları
Venedik Sarayları lansmana özel fiyat listesi şöyle:
1+1 daireler 329 bin TL’den, 2+1 daireler 499 bin TL’den, 3+1 daireler ise 699 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ayrıca; 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks daireler 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıları ile buluştu.


Venedik Sarayları nerede?
TEM Otoyolu’nun yanında bulunan Viaport Venezia; Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında konumlandırıldı. Proje aynı yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı imkanı sunacak.


Venedik Sarayları projesine özel araçla ulaşmak için kullanılacak yollar şöyle: Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesine ulaşılmış oluyor.


Venedik Sarayları iletişim bilgileri
Adres: Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı, Küçükköy-Gaziosman Paşa/İSTANBUL
Telefon: 444 8 842 E-Posta: info@viaportvenezia.com

Proje Bilgisi: Venedik Sarayları