Venedik Sarayları satışa çıktı

Viaport Venezia Satış Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, Viaport Venezia projesinin görücüye çıkan Venedik Sarayları etabını Emlakwebtv’ye anlattı

15 Ocak 2014 / emlakwebtv 

Via Properties & Gürsoy grup ortak girişimiyle 2011 yılında inşasına başlanan Viaport Venezia projesinin, İtalya’nın meşhur saraylarından esinlenerek tasarlanan 1000 konutluk Venedik Sarayları etabı satışa sunuldu. Viaport Venezia Satış Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, Viaport Venezia projesinin görücüye çıkan Venedik Sarayları etabını Emlakwebtv’ye anlattı

Venedik’i İstanbul’a taşımaya hazırlanıyor

Viaport Venezia projesine yabancı ilgisinden memnun olduklarını aktaran Viaport Venezia Satış Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, “Viaport Venezia’projesinde konut, ofis, AVM herşey vardı ancak saray yoktu.  Venedik Sarayları etabı ile bu eksik de tamamlanmış odu. Bin tane saray bulunan Venedik sarayları etabınMayıs 2015’te teslim olmuş olacak. Şehre yeni bir siluet kazandıracak bu proje” diye konuştu.

Hem saray ihtişamı, hem de İtalyan mimarisinin bir arada buluştuğu Venedik Sarayları’nın hem konut alıcısını, hem de yatırımcıyı memnun edeceğini ifade eden Hayırlıoğlu, “Şu anki etaptan daire alan müşteriler, kanalların yanında kahve içmeye başladığımız gün, yüzde 50 prim kazancını elde etmiş olacaklar” diye konuştu.

Satış ofisini tanıtım ofisi olarak nitelendiren Hayırlıoğlu, bütün Türkiye’yi sadece 2014 sonunda ve 2015’te nasıl bir Venedik kurulduğunu görmek için ofislerine beklediklerini belitti.

Konut fiyatlarının 329 bin liradan başlayıp 2 milyon liraya çıktığını söyleyen Hayırlıoğlu, projenin yüzde yirmisini lansman öncesi sattıklarını belirtti.

Saray dairelerine sahip olmak isteyenler yüzde 5 peşinatla, borcunu ödemeye 1 yıl sonra başlayabiliyor ve yüzde 0,80 faiz oranıyla banka kredisi kullanabilecekleri kampanyadan yararlanabiliyor. Evde saray keyfini yaşatacak olan dairelerin büyüklükleri ise 57 metrekareden başlıyor, 383 metrekareye kadar çıkıyor.

Venedik Sarayları fiyatları;
1+1 saray daireleri 329 bin TL’den,
2+1 daireler 499 bin TL’den ve
3+1 daireler ise 699 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

 

Proje Bilgisi: Venedik Sarayları