Via Port Venezia’dan yeni yıl hediyesi

Via Properties&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Gaziosmanpaşa’da inşa ettiği konut projesi Via Port Venezia’da faiz oranı 0,69’a düştü

Via Port Venezia’dan yeni yıl hediyesi

11 Aralık 2012 / emlakwebtv   
Via Properties&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul Gaziosmanpaşa’da inşa ettiği Via Port Venezia’da yeni yıl hediyesi olarak müşterilerine ‘düşük faiz oranı ve taksit erteleme’ sunuyor.

En küçüğü 45, en yükseği 51 katlı toplam 5 kulenin bulunduğu Via Port Venezia’da faiz oranı yüzde 0,73’e düştü. Yeni yıl kampanyası kapsamında daire bedelinin yüzde 5’i peşinat olarak veriliyor, teslim tarihi olan Aralık 2014’te de yüzde 20’si ödeniyor. Geri kalan bedel ise 60 aylık vade üzerinden yüzde 0,69 faiz oranıyla taksitlendiriliyor. Ayrıca taksitler de 3 ay sonra ödenmeye başlıyor.  
Via Port Venezia Satış&Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, Via Port Venezia’nın lansmanını bir yıl önce yaptıklarını ve şu ana kadar projenin yüzde 55’inin satışını gerçekleştirdiklerini ifade ederek “Hedefimiz 2013 sonuna kadar satışı tamamlamak. Gördüğümüz ilgi de bunun olacağını gösteriyor. Şöyle ki alt katlarda dairemiz kalmadı, üst katlara yoğunlaşmış durumdayız. Gidişattan memnunuz. Ocak 2013 itibarıyla sektörün daha da hareketleneceğini öngörüyoruz. Faiz oranları biraz daha düşecek gibi. Bu da konut sahibi olma, yatırım yapma arzusunu canlandıracaktır” şeklinde konuştu.  
Cenk Hayırlıoğlu, şu anda Via Port Venezia’da daire satış fiyatlarının 232 bin TL – 850 bin TL aralığında olduğunu da sözlerine ekledi.