Via Twins lansman avantajları

Via Twins'te lansman avantajları Mart ayı sonuna kadar devam edecek

Via Twins lansman avantajları

Via Twins'te lansman avantajları Mart ayı sonuna kadar devam edecek. Başkentin gelişen ve merkeze yakın bölgesi Söğütözü'nde yükselen Via Twins, en çok ziyaret edilen AVM'leri, en çok tercih edilen iş merkezleri, en iyi hastaneleri ve 5 yıldızlı otellerinin hemen yanı başında yer alıyor. İş merkezinin metroya uzaklığı sadece 300 metre. Yine şehirlerarası otobüs terminaline (AŞTİ) yaklaşık 1 kilometre, tren garına 4,5 kilometre, havaalanına ise 27 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

33 katlı 2 kule ve kuleleri birbirine bağlağan bir bloktan oluşan Via Twins'te 66 ila 193 metrekare aralığında kullanım alanlarına sahip toplam 200 adet A+ ofis bulunuyor. İstendiğinde tam kat ofis avantajıyla 800 metrekarelik bir çalışma alanına ulaşılabiliyor. Ofis fiyatları 460 bin ila 1.3 milyon TL aralığında değişiyor.

Via Twins, her ayrıntısıyla iş yaşamındaki güvenlik ve profesyonellik anlayışına uygun olarak inşa edildi. Via Twins; toplamda 200 adet, 25 metre derinliğinde ve 80 cm çapında kazıklarla güçlendirilmiş radye temel sistemi üzerine C 35 beton sınıfı ile inşaa edildi. Deprem yönetmeliğinin çok üzerinde güvenlikli bir bina olarak tasarlandı. Binalarda kullanım alanlarını sınırlayan kolonlar Via Twins'te dış kısımlara yerleştirildi. Böylelikle ofis alanları kolonlarla bölünmeyerek en verimli hale getirildi. Yüksek standartlardaki ofislerin her biri akıllı bina otomasyon sistemleriyle donatıldı. Bina içerisine 250 adet güvenlik kamerası yerleştirildi, kartlı güvenlik sistemlerinin alt yapıları kuruldu. Binaya ait 548 kapalı, 131 açık ve 53 misafir olmak üzere toplam 732 araçlık otopark da bulunuyor.

Proje Bilgisi: Via Twins