Viaport Luxury fiyat listesi

Viaport Luxury fiyat listesine ve proje özelliklerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Viaport Luxury fiyat listesi

Viaport Luxury fiyat listesine değinmeden önce proje detaylarından bahsedelim. Bayraktar ve Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile Kurtköy'de 32 bin 530 metrekare arazide inşa edilen Viaport Luxury Kurtköy projesi, 5 blok şeklinde hayata geçiriliyor. Viaport Luxury Kurtköy projesi 786 adet ofis ve 83 adet ticari birimden meydana geliyor.

Viaport Luxury satılık daire sahiplerine alışveriş alanları, yürüyüş yolları, fitness merkezi, sauna ve buhar odası sunuyor. Bunların dışında çocuk oyun alanları, spor alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanlarını da Viaport Luxury konut sahiplerine sunuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 dairelerden oluşan Viaport Luxury Kurtköy Evleri, konut, ofis ve ticari birim şeklinde tasarlanıyor.

VP Luxury Amerikan Ekolojik Yapılar Konseyi (USGBC) tarafından verilen LEED Sertifikası'nı almaya aday bir proje. LEED bir kalite göstergesidir ve ekolojik bakış açısı ile değerlendirildiğinde yeşil binalar da, enerji verimliliği, karbon salınımı, atık yönetimi, sürdürülebilirlik konuları ön plana çıkıyor. Projede ofislerin ve rezidans dairelerin satış fiyatları bulundukları blok, kat, cephe ve metrekarelerine göre değişiklik gösteriyor.

Viaport Luxury teslim tarihi
Viaport Luxury teslim tarihi olarak henüz net bir bilgi verilmiyor.

Viaport Luxury fiyat listesi
Viaport Luxury fiyat listesi henüz netleşmemiş olup, Viaport Luxury fiyatları ile ilgili detaylı bilgileri haberlerimizden ulaşabilirsiniz.

Viaport Luxury nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında hayata geçirilen Viaport Luxury şehir merkezine 15 dakika, Viaport AVM'ye 4 kilometre E-5 ve denizyolu ulaşımına 10 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.

Viaport Luxury iletişim bilgileri
Tel: 0 216 696 10 01
Web: www.viaproperties.com