ViaPort Venezia’da yeni etap satışta

Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Venedik konseptli projesi Via/Port Venezia’da yeni etap satışları başladı

11 Haziran 2012

Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Gaziosmanpaşa’da inşa ettiği, karma projesi Via/Port Venezia’da yeni etap satışları başladı. Yeni etaptaki 70 metrekarelik 1+1 daireler lansmana özel 184 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarıyla buluşuyor. Ayrıca, yeni etap evlerde iki farklı kampanya da alıcılara sunuluyor. Birinci kampanya da, yüzde 25 peşin, kalan kısım ise sıfır faizle 30 ay taksitlendiriliyor. ikinci kampanyada yüzde 25’lik peşinat bedelinin yüzde 1’i başlangıçta, yüzde 24’ü teslimde ödeniyor. Geri kalan miktar ise 120 ay vadeye bölünüyor.  
2014 yılının Kasım ayında teslim edilecek 2500 daireden oluşan proje de konutların yüzde 40’ının satışı tamamlanmış durumda.
Gaziosmanpaşa ilçesi sınırları içinde, TEM Otoyolu üzerinde bulunan Via/Port Venezia, 82 bin metrekarelik arazi üzerine kuruluyor. Mimari konseptini Venedik’ten alan Via/Port Venezia, 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 50 bin metrekarelik alana sahip ofis etaplarından oluşuyor. Mimari konsepti Dome Mimarlık tarafından tasarlanan ViaPort Venezia ‘da tıpkı Venedik’te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar inşa ediliyor. Genişliği 12 metre olan su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği, meydanlarında Venedik karnavallarının düzenleneceği Via/Port Venezia’dan konut sahibi olanlar, tüm bu güzelliklerin yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal imkânlardan da faydalanabilecek.
Via/Port Venezia’da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişirken daire büyüklükleri ise 70 metrekareden 217 metrekareye kadar çeşitlilik gösteriyor. TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında olan proje, ulaşım noktasında avantaj sunuyor. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı alıyor.

Proje Bilgisi: Viaport Venezia