Viaport Venezia fiyat listesi güncellendi

Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından Gaziosmanpaşa'da konumlandırılan Viaport Venezia fiyat listesi 2014 yılı itibari ile güncellendi. Venedik Sarayları etabı ise lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu

Viaport Venezia fiyat listesi güncellendi

15 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
2012 yılında inşa çalışmaları başlayan ve 82 bin metrekare alan üzerine Gaziospanpaşa’da Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından konumlandırılan Viaport Venezia projesinde yer alan dairelerin yüzde 85’i satıldı.


2 bin 100 konut ve 200 mağazadan meydana gelen Viaport Venezia’da ofis alanları için de 60 bin metrekarelik alan ayrıldı. 5 kule şeklinde tasarlanan projenin mimarisini ise Dome Mimarlık üstlendi. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Viaport Venezia’da daire büyüklükleri ise 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişti.


Viaport Venezia fiyat listesi
Viaport Venezia projesinin etaplarından biri olan Venedik Sarayları 15 Ocak 2014 tarihinde satışa çıktı. Lansmana özel fiyatlarla satışa çıkan Venedik Sarayları 1+1 dairelerin 329 bin TL’den, 2+1 dairelerin 499 bin TL’den, 3+1 dairelerin ise 699 bin TL’den alıcılarına sunuldu.


Viaport Venezia fiyat bakımından oldukça indirim sunarken; yüzde 5 peşinatla da konut sahibi olabilme imkanı verdi. 2014 yılına hızlı giriş yapan Viaport Venezia fiyat durumu dışında ödeme planlarıyla da konut sahibi olmak isteyenlere kolaylıklar sağlamış oldu. Şöyle ki; Venedik Sarayları projesinde yüzde 5 peşinat sonrası kalan konut bedeli ise 60 ay 0,80 faiz oranı ile taksitlendirilebilecek. Taksit ödemeleri ise 1 yıl sonra başlayacak.
1,5 milyar TL yatırım bedeli ile hayat bulan Viaport Venezia projesi ulaşım aksları bakımından da oldukça fazla alternatif içeriyor. Viaport Venezia projesine şu şekilde ulaşım sağlamak mümkün gözüküyor: TEM Otoyolu’nun yanında bulunan Viaport Venezia; Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında konumlandırıldı. Proje aynı yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı imkanı sunacak.


Viaport Venezia iletişim bilgileri
Adres: Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı, Küçükköy-Gaziosman Paşa/İSTANBUL
Telefon: 444 8 842 E-Posta: info@viaportvenezia.com

Proje Bilgisi: Viaport Venezia