Vip Kurtköy projesi fiyatları

Vip Kurtköy projesi fiyatları 325 bin TL'den başlıyor

Vip Kurtköy projesi fiyatları

Vip Kurtköy projesi fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Vip Kurtköy projesi AGS Grup İnşaat ile MY Grup İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 20 bin 50 metrekare alan üzerinde yükselen Vip Kurtköy projesi 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Vip Kurtköy projesi satılık daire büyüklükleri ise 110 ila 412 metrekare arasında değişiyor.

Vip Kurtköy projesi özellikleri arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, Fin hamamı, Türk hamamı, göl, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, tenis kortu, voleybol sahası yer alıyor. Vip Kurtköy projesinin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Vip Kurtköy projesi fiyatları
2+1 daireler 325 bin TL ile 395 bin TL arasında
3+1 daireler 475 bin TL ile 575 bin TL arasında

Vip Kurtköy projesi ödeme planı
VIP Kurtköy projesinde firma bünyesinde yüzde 50 peşinatla 50 aya kadar vade farksız imkanı sunuluyor.

Vip Kurtköy projesi nerede?
AGS Grup İnşaat ile MY Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen Vip Kurtköy Pendik'te yer alıyor. Hava ulaşımı, deniz ulaşımı, E 5 Ve E 6 Ulaşımı, tren ve Metro ulaşımı ile fark yaratan bölge; Kurtköy ün etrafı AVM ve eğlence merkezleri VİAPORT, VE BİR ÇOK AVM bulunuyor. Ayrıca projeye Okan üniversitesi, Sabancı üniversitesi, koç lisesi, doğa koleji, Bilfen koleji, Coşkun koleji ve birçok MEB Bakanlığı okulları ile yakın gelecekte açılacak gedik üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Alarko Üniversitesi, Şişli Terakki ve Fenerbahçe Kolejleri ile Kurtköy her düzeyde eğitim olanakları sunuyor.

Vip Kurtköy projesi adres bilgileri: Çamlık Mah. Piri Reis Cad. Kurtköy/İstanbul

Vip Kurtköy iletişim bilgileri
Telefon : 444 5 591
Web : http://www.agsgrup.com.tr/

 

Proje Bilgisi: Vip Kurtköy