Vip Kurtköy projesi

Vip Kurtköy projesi AGS Grup İnşaat ile MY Grup İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Vip Kurtköy projesi

Vip Kurtköy projesi AGS Grup İnşaat ile MY Grup İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Aralık 2014 yılında yapımına başlanan Vip Kurtköy projesinin 2015 Nisan'da teslim edilmesi planlanıyor.

Vip Kurtköy projesinde 2 adet kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, açık çocuk yüzme havuzu, 2 adet Türk hamamı, 2 adet sauna, buhar odası, 2 adet fitness center, açık alan fitness, şelale ve su kanalları, 2 adet açık alan çocuk oyun alanı, kapalı mekan çocuk oyun alanı, çok amaçlı sosyal tesis, bilardo, masa tenisi ve cep sineması, hobi odaları, çok amaçlı basketbol, futbol ,Voleybol sahası, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, açık alanda satranç keyfi, kamelyalar, açık kapalı otopark, eşsiz çevre ve peyzaj düzenlemesi, güvenlik, kamera sistemi, açık teras yer alıyor.

Vip Kurtköy projesi fiyat listesi
110 m2 2+1 daireler; 335.000 TL ile 410.000 TL arasında,
148 m2 3+1 daireler 475.000 TL ile 590.000 TL arasından,
Villalar ise 1.150.000 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Vip Kurtköy projesi ödeme planı
Vip Kurtköy projesi ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat ve 50 aya kadar sıfır faiz seçeneği ile daire sahibi olunabiliyor.

Vip Kurtköy projesi nerede?
AGS Grup İnşaat ile MY Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen Vip Kurtköy Pendik'te yer alıyor.

Hava ulaşımı, deniz ulaşımı, E 5 Ve E 6 Ulaşımı, tren ve Metro ulaşımı ile fark yaratan bölge; Kurtköy ün etrafı AVM ve eğlence merkezleri VİAPORT, VE BİR ÇOK AVM bulunuyor. Ayrıca projeye Okan üniversitesi, Sabancı üniversitesi, koç lisesi, doğa koleji, Bilfen koleji, Coşkun koleji ve birçok MEB Bakanlığı okulları ile yakın gelecekte açılacak gedik üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Alarko Üniversitesi, Şişli Terakki ve Fenerbahçe Kolejleri ile Kurtköy her düzeyde eğitim olanakları sunuyor.

Proje Bilgisi: Vip Kurtköy