‘Weber Mantolama Sistemi’nin ayrıcalıkları

Weber, mantolama ürünlerini tek bir sistem içerisine entegre ederek kullanıma sunuyor

‘Weber Mantolama Sistemi’nin ayrıcalıkları

2 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Dünyada ve Türkiye’de dış cephe ısı yalıtım sektörünün öncülerinden Weber, mantolama ihtiyaçlarına yönelik geniş yelpazesindeki özel amaçlı ürünlerini, sektöre faydalı ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilen tek bir sistem içerisine entegre ederek kullanıma sunuyor.

Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel yapı harçlarında alanında faaliyet gösteren markası Weber, dış cephe ısı yalıtım ürünleri ile yapılar için güvenilir çözümler üretiyor. 2002 yılından bu yana iç pazarda imza attığı projelerde referans olarak gösterilen Weber, alışılagelmiş mineral dokunun dışında estetik seçenekler sunuyor, dört yüz renk seçeneği ile farklı zevk ve ihtiyaçlara da cevap veriyor. Bina keşif hizmeti ile doğru ve rasyonel çözümler sunan Weber, proje renklendirme hizmeti sayesinde kullanıcılarına tercih ettikleri rengi, önceden dış cephelerinde görme imkanı sağlıyor.

Bir asırı aşkın tecrübesiyle, tam hizmet, toplam kalite ve tek çözüm anlayışı ile geliştirilen Weber Mantolama Sistemi’ni biraraya getiren tüm bileşenler; TS EN 13499 ve TS EN 13500 kalite belgeleri ile tescil edilerek, Weber güvencesi altında kullanıcıların hizmetine sunuluyor.