West Side İstanbul ödemeleri!

Beylikdüzü'nde yükselen West Side İstanbul ödemeleri için minimum yüzde 5 peşinat vermek yeterli oluyor

West Side İstanbul ödemeleri!

Şahinler Holding, Uzman İnşaat, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat, Mes Turkuaz ve Mes Şirketler Grubu ortaklığında İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen West Side İstanbul'un 2017 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor.

73 bin 800 metrekare arazi alanı üzerine kurulan West Side İstanbul Beylikdüzü'nde toplam 1.152 adet daireye yer veriliyor. Dairelerin büyüklüğü 40 metrekare ila 213 metrekare arasında değişiyor.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri bulunan Beylikdüzü West Side, Kraft Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Projede dairelerin yanı sıra 116 adet cadde mağazası da yer alıyor.

15 blok halinde yükselen West Side Beylikdüzü'nün sunduğu olanaklar içerisinde; güneşlenme terası, fitness merkezi, güvenlik sistemi, otopark alanı, yüzme havuzları, spor alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

West Side İstanbul Beylikdüzü fiyatları minimum 200 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ödeme planına göre, yüzde 5 peşinat veriliyor. Kalan tutar için 18 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.

Bir başka ödeme seçeneğine göre ise, tutarın yarısı peşinat olarak veriliyor. Geriye kalan tutar için 36 aya kadar 0 faizle taksit yapılıyor. Yüzde 50 peşinat verildiği durumda yüzde 3 ila 5 oranında indirim uygulanıyor.

Proje Bilgisi: West Side Istanbul