Wyndham Grand Kalamış'a mükemmellik ödülü

Wyndham Grand Kalamış Hotel, dünyanın en prestijli seyahat sitesi Booking.com'un "mükemmellik" ödülüne layık görüldü.

Wyndham Grand Kalamış'a mükemmellik ödülü

Wyndham Grand Kalamış Hotel, dünyanın en prestijli seyahat sitesi Booking.com'un konuk değerlendirmeleri sonucu "Mükemmellik" ödülüne layık görüldü.

Wyndham Grand Kalamış'a uluslararası ödül
Anadolu Yakası'nın en gözde oteli Wyndham Grand Kalamış Hotel, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. 1996 yılından bu yana, günde 750.000'den fazla ziyaretçi ile 211 ülkede, 585.202 tesisin yer aldığı dünyanın en büyük seyahat sitelerinden biri olan Booking.com, bu yıl da başarılı tesisleri ödüllendirdi. Sadece otel ziyaretçilerinin deneyim ve değerlendirmelerinin kıstas alındığı oylamada Wyndham Grand Kalamış Hotel, 8,6 puan ile Booking.com'un "Mükemmellik" ödülüne layık görüldü. Bu ödülle beraber Wyndham Grand Kalamış Hotel, ziyaretçilerine sunduğu kalite ve konforu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Wyndham Grand Kalamış Hotel

Misafirlerin beğenisi daha da yükselecek
Wyndham Grand Kalamış Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan ödülle ilgili "Çok yeni bir otel olmamıza rağmen kalitemizi uluslararası pek çok ödülle taçlandırma başarısını gösterdik. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız her geçen gün daha da gelişecek ve misafirlerimiz otelimizden çok memnun olarak ayrılmaya devam edecektir." dedi.