Yalçıntepe Maximoon projesi

Yalçıntepe Maximoon projesi Bahçeşehir'de 33 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

Yalçıntepe Maximoon projesi

Yalçıntepe Maximoon projesi 33 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Yalçıntepe Maximoon'da 1.332 adet daire bulunuyor. Yalçıntepe Maximoon satılık daire büyüklükleri 39 metrekare ile 203 metrekare arasında değişirken, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerine projede yer veriliyor.

Yalçıntepe Maximoon özellikleri
Yalçıntepe Maximoon özellikleri arasında ; açık otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, restoran, sauna, spa, süs havuzu, tenis kortu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Yalçıntepe Maximoon nasıl gidilir?
Yalçıntepe Maximoon projesi TEM otoyolunun yeni gişelerine 400 metre, E5 karayoluna ise 5 dakika uzaklıkta. Atatürk Havalimanı'na 15, yeni yapılacak üçüncü Havalimanı'na 20, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne 5, İstoç İş Merkezi'ne de sadece 10 dakikalık mesafede olan Maximoon, Akbatı AVM'ye 500 metre yakınlıkta. TED Koleji'nin yanı başında, Okyanus Koleji'nin hemen arkasında konumlanan Maximoon, yeni yapılacak Özel Acıbadem ve Özel İsviçre Hastaneleri ile yatırım değerini artırıyor. Proje ayrıca yeni açılan Esenyurt Üniversitesi'ne de bir dakikalık mesafede yer alıyor.

Yalçıntepe Maximoon adres bilgileri
Adres : Hadımköy Yolu Atatürk Bulvarı No:22 (Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı Yanı) Bahçesehir / İstanbul

Yalçıntepe Maximoon iletişim bilgileri
Telefon : 444 34 18
Web : http://www.maximoonevleri.com/ 

Proje Bilgisi: Maximoon