Yatırımcısına %100 Kazandıran Evler

Bir sene içerisinde yatırımcısına %100 kazandıran dev proje Nlogo İstanbul’da şimdi de 2.etap satışları başladı!

Yatırımcısına %100 Kazandıran Evler

2014'ün ikinci çeyreğinde "Yaşam İçin eN doğru, yatırım için eN karlı seçim" sloganıyla Özyurtlar İnşaat'ın ilk etabını satışa çıkarttığı Nlogo İstanbul projesinden ev alanlar yatırımlarını ikiye katladı. Bir sene içerisinde yatırımcısına %100 kazandıran dev proje Nlogo İstanbul'da şimdi de 2.etap satışları başladı!

Özyurtlar İnşaat, diğer projelerinde olduğu gibi Nlogo İstanbul'da da yatırımcısına ciddi kar ettirdi. "Yaşam için eN doğru, yatırım için eN karlı seçim" sloganıyla ilk etap lansmanı yapılan Nlogo İstanbul sloganının hakkını vererek kısa bir sürede projeden konut alanlara %100 kazandırdı.

Özyurtlar Nlogo Projesi

Kazandıran Projede Ev Sahibi Olmak İçin Geç Değil
Üstelik Çok Kolay...

İlk etabı yoğun ilgi gören projenin %80'i bir ay gibi bir sürede satıldı. Yatırımcısına %100 kazandıran projenin ikinci etabı da Özyurtlar İnşaat tarafından satışa sunuldu. Üstelik şimdi Nlogo İstanbul'un ikinci etabında 48 aya varan vade, "0" faiz ve 1090 TL'den başlayan taksit avantajları ile ev sahibi olmak kazançlı olduğu kadar kolay da...

Acele Edin, Karlı Çıkın!
Toplam 7 blokta 2 bin 550 daire ve 59 dükkandan oluşan Nlogo İstanbul, üç etap halinde inşa
ediliyor. Projenin 5 Mart'ta satışa çıkan ikinci etabında 1+0'dan 3+1'e kadar farklı tip ve büyüklüklerde 850 daire bulunuyor. Öncelikli daire seçeneği ve ilk fiyat avantajından yararlanmak isteyenler Nlogo İstanbul'a yoğun ilgi gösteriyor! İlk etabı, bir ay gibi kısa bir sürede %80 oranda satılan projenin ikinci etabı, şimdiden yeni sahipleriyle buluşmaya başladı. Nlogo İstanbul'da erkenden ev sahibi olanlar, şimdiden %100 kar etti. Şimdi sıra sizde! Siz de doğru bir yatırımla paranızın karşılığını alın. Nlogo İstanbul'da 48 ay 0 faizli ödeme seçenekleriyle bu kez siz de kazanın!

www.nlogoistanbul.com