Yıldız Residence Gayrettepe fiyat listesi

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında Baraka Proje Geliştirme tarafından Gayrettepe'de hayata geçirilen Yıldız Residence fiyatları 1 milyon 100 bin TL'den başladı

Yıldız Residence Gayrettepe fiyat listesi

23 Ocak 2014 / Emlakwebtv
2014 yılı içinde teslim edilmesi planlanan projelerden biri de Baraka Proje Geliştirme tarafından Gayrettepe’de inşa edilen Yıldız Residence oldu.
Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Baraka Proje Geliştirme tarafından Gayrettepe’de 8 katlı olarak inşa edilen Yıldız Residence, 16 daire ve 3 dükkandan meydana geldi. Yıldız Residence bünyesinde yer alan tüm konutlar 2+1 olarak tasarlandı.

Yıldız Residence teslim tarihi ise 2014 Temmuz ayı olarak açıklandı. Her katında 2 daireye yer verilen Yıldız Residence projesinde son 4 daire kaldı. Yıldız Residence bünyesinde bulunan daire fiyatları ise 1 milyon 100 bin liradan başladı.

Proje kapsamında bulunan dairelerin büyüklükleri ise 96 metrekareden başladı. 24 saat güvenlik, kapalı otopark, resepsiyon hizmetlerinin de verildiği Yıldız Residence projesi ödemeleri ise banka kredili ve firma bünyesinde taksitlendirme şeklinde düzenlendi.

Yıldız Residence iletişim bilgileri
Yıldız Posta Caddesi No:24 Gayrettepe-Beşiktaş/İstanbul
Tel: 0212 306 0 306
Web: http://yildizresidence.com.tr/

Proje Bilgisi: Yıldız Residence