Zamana ve trendlere karşı duran berjerler

Siyah ve Beyaz renklerdeki kombinlerle ortaya çıkan eğilim Berjer olarak bilinen klasik koltuklarda iyiden iyiye netleşmeye başladı

Zamana ve trendlere karşı duran berjerler

15 Ocak 2014 / emlakwebtv
Son yıllarda özgün ev dekorasyonlarının en parlak teması farklı zamanların iç içe geçmesi oldu. Siyah ve Beyaz renklerdeki kombinlerle ortaya çıkan bu eğilim Berjer olarak bilinen klasik koltuklarda iyiden iyiye netleşmeye başladı.

Bugünlerde bir konfor klasiği olan Berjerler modern çizgilerle birleşerek özgün dekorasyonlarla konfor arayanları farklı bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Modern evlerin içindeki bu renkli zaman tüneli, dünyanın en ünlü ünlü tasarım markalarından biri olarak kabul edilen Houzz imzasını taşıyan “Houndstooth Balloon Chair” modeliyle fantastik dekorasyon seçkisini de ele veriyor.

“Houndstooth Balloon Chair” hem göz zevkini, hem gelenekleri özne haline getiryor
Türkiye’de yalnızca D&D Desing’da satışa sunulan “Houndstooth Balloon Chair” hem göz zevkini, hem gelenekleri hem de rahatlığı özne haline getiren kullanıcıya çok farklı bir ev sahipliğinin anahtarını teslim ediyor.

Ev dekorasyonunda mücevher olarak kabul edilen Masif ahşap iskelet üzerine pamuk iplikten dokuma kadife veya şönil kumaştan üretilen bu özgün Berjer, siyah ve beyaz renklerin eşsiz ve fantastik zıtlıklardan ortaya çıkan uyumunu gözler önüne seriyor.

Koltuğunuza kurulup, kendi zamanınızın yolculuğuna çıkın
Farkını tarzıyla ortaya koyanlardansanız; 75 cm genişliğinde 75cm derinliğinde 1.60 cm yüksekliğinde bu tasarım harikası Berjere D&D Design ve www.dnd-design.com adresinden ulaşabilirsiniz. 1,970 Euro’dan satışa sunulan “Houndstooth Balloon Chair” aynı zamanda 2 yıl garanti özelliğine sahip olmasıyla kullanım standartları açısından da ona sahip olanı bir adım öne çıkarıyor. Yaşadığımız çağın yaşanacak her şeyini biraz daha değerli kılmak için koltuğunuza kurulup, kendi zamanınızın yolculuğuna çıkabilirsiniz.