Zer Bostancı 750 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Ceylan İnşaat tarafından hayata geçirilen Zer Bostancı'da ön talep dönemi avantajları sürüyor. Projede daire fiyatları 750 bin TL'den başlıyor.

Zer Bostancı 750 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Ceylan İnşaat imzasıyla inşa edilen Zer Bostancı'da ön talep dönemi avantajları devam ediyor. Projede fiyatlar 750.000 TL'den başlıyor.

Zer Bostancı 'da fiyatlar 750 bin TL'den başlıyor
Ceylan İnşaat tarafından şehrin merkezinden kopmadan doğa ile uyumlu bir yaşam konsepti ile hazırlanan Zer Bostancı, Bağdat Caddesi'ne yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. Projede, farklı büyüklüklerde 2+1 tipinde daireler yer alıyor. Yatırımcıya 750.000 TL'den başlayan fiyatlarla konut sahibi olma şansı sunan Zer Bostancı, lokasyon avantajlarıyla da dikkat çekiyor. 

Zer Bostancı'da ön talep dönemi başladı... Ayrıntılar için tıklayın...

Zer Bostancı projesi
Bostancı'nın merkezinde inşa edilen ve bünyesinde 62 daireye ek olarak 2 ticari alanın bulunduğu Zer Bostancı, Bağdat Caddesi'ne 2 dakikalık mesafede yer alıyor. Toplu ulaşımı tercih edenler için deniz otobüsü ve otobüs durakları için de yürüme mesafesinde konumlanan Zer Bostancı, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlandı.

Ceylan İnşaat Hakkında
"Önce insan" yaklaşımı ile hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Ceylan İnşaat, "Muhteşem Yeni Yıl Konutları" projesinin yanı sıra, Ceylan Tatil Köyü, Hasırcılar Residence, Gizil Evler, Mercan Köşkleri, Ceylan Kent, Çatalca Konakları, Ceylan Venüs Konutları, Ceylan ve Semerkand Siteleri ile Biltek Okulları gibi projelere imza attı. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı