Zer Bostancı için ön talep dönemi

Ceylan İnşaat tarafından geliştirilen Zer Bostancı'da ön talep dönemi başladı. Projede farklı büyüklüklerde 2+1 dairelere yer verilecek

Zer Bostancı için ön talep dönemi

Ceylan İnşaat'ın Bostancı'da hayata geçirmeyi hedeflediği Zer Bostancı porjesi için ön talep dönemi başladı. Bostancı'nın tam merkezinde konumlandırılan ve 62 daire ile 2 ticari birimden oluşan  Zer Bostancı'da dairelerin tümü deniz manzaralı olarak inşa edilecek. 

Ceylan İnşaat'tan yeni proje: Zer Bostancı
Ceylan İnşaat imzasıyla hayata geçirilecek olan Zer Bostancı cazip lokasyonu ve yüksek standartlardaki inşaat kalitesiyle dikkat çekiyor. Proje bünyesinde kiraz bahçelerine de yer verilirken, farklı büyüklüklerde 2+1 projelere sahip olmak isteyenler için de ön taalep sürecine özel avantajlı fiyatlar ve ödeme koşulları planlandı. 

Zer Bostancı'da ödeme koşulları
Ocak ayında lansmana çıkması planlanan Zer Bostancı'da 36 ay ve sıfır faiz ödeme avantajı ile ev sahibi olma şansı tanınıyor. Proje ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Muhteşem Yeni Yuzyıl'da teslimler 2017'de

Zer Bostancı için ön talep dönemi

Ceylan İnşaat'ın hayata geçirdiği bir diğer proje olan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda ise inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Projede teslimlerin 2017 yılında başlaması hedefleniyor. 

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayınız...

91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen konut genişliklerine sahip olacak Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, Göztepe'de inşa ediliyor. Projede 1+1,, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilirken dairele 14. kattan sonra deniz manzarasına sahip olacak şekilde dizayn ediliyor. Toplamda 192 dairenin yer aldığı Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda 6 ticari alan ve 9 ofis dışında ayrıca seyir terası, kat bahçesi ve barbekü alanlarına da yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı