Zer Bostancı'da büyük fırsat

Ceylan İnşaat tarafından Bostancı sahilinde hayata geçirilecek olan Zer Bostancı projesinde, ön-talep dönemine özel fiyat avantajları sürüyor

Zer Bostancı'da büyük fırsat

Ceylan İnşaat'ın Bostancı'da projelendirdiği Zer Bostancı projesinde ön talep dönemi fırsatları sürüyor. Ön talep döneminde başvuru yapan yatırımcılarin, öncelikli daire seçeneklerinden yararlanabileceği Zer Bostancı'da 62 daire ve 2 ticari birimin yer aldığı projede farklı tipte 2+1'ler yer alıyor. 

Projede 36 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme seçeneği sunuluyor.

Zer Bostancı ne zaman teslim edilecek? Öğrenmek için tıklayın...

Zer Bostancı projesi
Bostancı sahiline yürüme mesafesinde konumlandırılan Zer Bostancı, Bostancı Gösteri Merkezi'ne de oldukça yakın bir noktada yükselecek. Deniz Otobüsü iskelesi ve otobüs duraklarına 1 dakikalık mesafede bulunan Zer Bostancı yüksek standartlardaki inşaat kalitesi ile de ayrıcalıklı bir yaşam sunacak. "Zer" sözcünün Arapça'da "altın" anlamına geldiğini açıklayan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Zer Bostancı'nın bölgeye yatırım yapmak isteyenler için "altın" bir fırsat niteliği taşıdığını söyledi. Ceylan, yalnızca ev almak isteyenlerin değil, aynı zamanda parasını doğru değerlendirmek isteyenlerin de Zer Bostancı'ya yönelmesi gerektiğini belirterek:

"“Sadece ev almak değil aynı zamanda parasını doğru değerlendirmek ve yıllar geçtikçe kazanmaya devam etmek isteyenler için Zer Bostancı kısa vadede sunduğu yüksek yatırım değeri ile dikkat çekiyor.” dedi.

Zer Bostancı'da teslimler 2018'de
Butik bir konseptte hayata geçirilen Zer Bostancı'nın bütünü 2+1 tipi dairelerden oluşacak. 100 metrekare olarak tasarlanan dairelerden oluşan projenin teslim tarihi ise Ocak 2018 olarak açıklandı. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı