Adana Sarıçam Toki Emekli Konutları son başvuru tarihi

Adana Sarıçam Toki Emekli Konutları son başvuru tarihi 31 Mart 2016 olarak belirlendi

Adana Sarıçam Toki Emekli Konutları son başvuru tarihi

Adana Sarıçam Toki Emekli Konutları son başvuru tarihi 31 Mart 2016 olarak belirlendi. Ziraat Bankası Adana İlinde bulunan yetkili şubelere yapılacak olan Adana Sarıçam Toki Emekli Konutları başvuruları 14 Mart 2016 tarihinde başlayaca. 

Toki Adana Sarıçam Emekli Evleri'nde kura çekilişi ise 3 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek. Hak sahibi olan vatandaşlara konutlar, yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında alınacak. 

Emekli Konutları Projesi kapsamındaki Adana Sarıçam Toki Konutları'nda hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 6 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası'nın yetkili şubelerinden geri alabilecek. Hak sahibi olanlar ise idarenin belirleyeceği tarihlerde ilgili bankada gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Adana Sarıçam Toki Emekli Konutları başvuruları 

Başvuru sahipleri;
1. Nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile beraber 14-21 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası'nın Adana İlindeki yetkili Şubelerine başvuruda bulunacaklar. 
2. Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. 
3. Kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etme şartı aranacak ve başvurular şahsen yapılacaktır. 

Toki Adana Sarıçam Emekli Konutları başvuru belgeleri

* Nüfus cüzdanı fotokopisi
* SGK'dan alınan Emekli Kimlik Belgesini veya belgesi çıkmadıysa emekli olduğunu gösteren belge veya yazı.