Adıyaman Gerger Toki Konutları başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Adıyaman Gerger projesi kapsamındaki 55 adet konutun bulunduğu Adıyaman Gerger Toki Konutları başvuruları 30 Haziran'da sona erecek

Adıyaman Gerger Toki Konutları başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Adıyaman Gerger projesi kapsamındaki 55 adet konutun bulunduğu Adıyaman Gerger Toki Konutları başvuruları 30 Haziran'da sona erecek. Projede yer alan konutlar, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacaktır. 

Toki Adıyaman Gerger Konutlarının satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Gerger Şubesi aracılığı ile olacaktır. Konutların başvuruları 30 Haziran 2016 tarihine kadar ilgili bankanın Gerger Şubesi tarafından kabul edilecektir. 

Adıyaman Gerger Toki evlerinde fiyatlar 65 bin 362 TL ile 130 bin 995 TL arasında değişiyor. Konut alıcılarına konutlar yüzde 15 peşinat bedeli için 120 ay vade, yüzde 12 peşinat bedeli için ise 180 ay vade ile taksitlendirilecek. Peşinatlar Gerger Şubesine yatırılarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalanacak. 

Konutların teslim süresi sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Konutların anahtar teslimi, idarece belirlenecek program dahilinde gerçekleşecektir. 

Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Konut alıcısı, Gayrimenkul’ün fiili tesliminden evvel teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir.

 

Firma Bilgisi: Toki