Akasya Acıbadem AVM nerede?

Akasya Acıbadem AVM 1083 ada 68 parselde Üsküdar'da hayata geçiriliyor

Akasya Acıbadem AVM nerede?

15 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Akasya Acıbadem AVM Saf Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. 2’si Vip 1’i imax olmak üzere toplam 12 adet sinema salonu, 8 bin metrekare alana kurulan çocuk dünyası KidZania ve 450 metrekare boyunda bir yüzme havuzunun bulunduğu Akasya Acıbadem AVM’de ayrıca 26 bin metrekarelik Central Park, 3 bin metrekare sosyal tesis alanları, 900 metrekare İstanbul’da bir ilk kumsallı havuz yer alıyor.

Saf Gayrimenkul projesi olan Akasya Acıbadem AVM 1083 ada 68 parselde hayata geçiriliyor. 80.000 metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi ve 458 adet rezidans/ofis bölümleri yer alıyor. Akasya Acıbadem AVM 26.728,63 metrekarelik bir taban oturumuna sahip olup, 6 bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluşuyor. Otopark katlarının, 2. bodrum katı konut ve ofisler için tahsis edilmiş olup, kalan 146.866 metrekarelik kısmı AVM kullanımına ayrılıyor.

Akasya Acıbadem AVM mağazaları
Birçok markanın yer aldığı Akasya Acıbadem AVM’de bulunan ve dikkat çeken mağazalar şöyle: Armani, Beymen, Boyner, Burberry, Carluccio’s, Faushon, Gucci, Hemley’s, Kidzania, Koton, LC Waikiki, Lacoste, Marks and Spencer, Midpoint, Prada, Samsung, Vakko, Victoria's Secret.

Akasya Acıbadem AVM ulaşım
Üsküdar'dan giderken; D- 100 üzerinde Salı Pazarı'ndaki metrobüs durağına gelmeden önce sağa Hasanpaşa'yı Acıbadem'e bağlayan yola girin. Tüneli geçer geçmez Akasya Acıbadem'e ulaşırsınız.

Kadıköy'den giderken; Akasya Acıbadem AVM'ye E-5'ten de gelinebilir. Acıbadem Caddesi'nden gelmek için Türk Telekom Anadolu Yakası Müdürlüğü Binası'na kadar ilerleyin. Geçer geçmez sağdaki Başöğretmen Sokak'a dönün, bu sokağın sonunda Akasya Acıbadem'i göreceksiniz.

Maltepe'den giderken; Uzunçayır Metrobüs durağını geçtikten sonra E-5 üzerinde ilk sağdan kuzeye doğru hareket edin.

Kadıköy - Kartal Metrosu ile; Ünalan metro durağında inerek Akasya Acıbadem oklarını takip edin.

Metrobüsle giderken; Uzunçayır metrobüs durağında inin ve okları takip ederek Akasya Acıbadem'e ulaşın. İETT otobüsleri veya minibüslerle; Uzunçayır Metrobüs durağından geçen tüm İETT otobüsleri ve minibüslerle Akasya Acıbadem'e ulaşım sağlanabilir.

Akasya Acıbadem iletişim bilgileri
Akasya Acıbadem Çeçen Sokak Koru Etabı Koru Kule Kat:36 Daire: 192
34660 İstanbul / Türkiye
T: 216 428 3132 F: 216 340 6996

Proje Bilgisi: Akasya Acıbadem