Bayram tatili için öneriler

Bu bayramı evde geçirmek istemiyorsanız ve hala tatil planı yapmadıysanız haberimiz tam size göre... İşte bayram tatili için öneriler...

Bayram tatili için öneriler

Bu bayramı evde geçirmek istemiyorsanız ve hala tatil planı yapmadıysanız haberimiz tam size göre... İşte bayram tatili için öneriler... İster sakinlik içinde, masmavi sularla başbaşa kalarak dinlenin, ister deniz, güneş ve eğlencenin tadını çıkarın. Birbirinden farklı tatil beldelerini sizler için derledik... 

Marmaris'te mavi yolculuk 

Bayram tatili için öneriler
Mavi yolculuk sevenlerin vazgeçemediği durak olan Marmaris, bayram tatili için denize doymak isteyenleri bekliyor. Ramazan Bayramı tatilinde Marmaris'e gidip, unutulmaz bir tatil geçirmek isterseniz tekneler ile koyları gezebilir, masmavi sularda mavi yolculuk yapabilirsiniz. Kumu ile ünlü Sedir Adası'na ise uğramadan dönmeyin. 

 

Rüzgar Sörfçülerinin adresi Alaçatı 

Bayram tatili için öneriler
Sakız ağaçları, antika pazarı ve cumbalı konakları ile herkesi bir anda içine çeken Alaçatı'ya bir giden bir daha vazgeçemiyor. Bayram tatilinizi Alaçatı'da geçirmek isterseniz konaklamak için mükemmel butik oteller bulabilirsiniz. Rüzgar sörfü seviyorsanız Alaçatı'nın koylarında mükemmel vakitler geçirebilirsiniz. 

 

Deniz, müzik ve Çeşme 

Bayram tatili için öneriler
Yaz gelince akla ilk düşen Çeşme, sadece bayramda değil yaz boyunca yoğun oluyor. Tatilinizi deniz, müzik ve eğlence eşliğinde geçirmek isterseniz bu bayramda Çeşme'ye gitmelisiniz. 

 

Sakinlik arayanların tercihi İğneada

Bayram tatili için öneriler
Trakya'nın en gözde tatil yeri İğneada, 22 kilometrelik sahili olan bir balıkçı kasabası. Tatilde dinlenmek isteyenlerin ve sakinlik arayanların tercihi olan İğneada'da kamp kurabilir, mükemmel keşifler yapabilirsiniz. 

 

Akdeniz'in muhteşem kıyısı Kaş 

Bayram tatili için öneriler
Son zamanlarda popüleritesini arttıran Kaş, tatilciler için bir cennet haline gelmiş durumda. Caretta Caretta'ların yuvası olan Kaş'ta bayram tatilini geçirmek isterseniz Kekova'daki Simena Antik Kenti'ni gezmeden dönmemelisiniz. 

 

Bilinmeyen cennet Kalem Adası 

Bayram tatili için öneriler
İzmir Dikili İlçesi Bademli Köyü'ne bağlı Kalem Adası, doğası, masmavi denizi ve tarihi ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. 

 

Ruhunda Ege olanların adresi Cunda Adası 

Bayram tatili için öneriler
Taş evleri, sokakları, tarihi, sokaklarındaki damla sakızı kokusu ile Cunda Adası, sadece Egelilerin değil, ruhunda da Ege olanların adresi olmuş durumda.