Bilecik Osmaneli Toki başvuruları bugün başlıyor!

Bilecik Osmaneli Toki başvuruları bugün başlıyor. Proje kapsamında 192 konut ön şartsız, kurasız, başvuru önceliğine göre konut almak ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak

Bilecik Osmaneli Toki başvuruları bugün başlıyor!

Bilecik Osmaneli Toki başvuruları bugün başlıyor. Proje kapsamında 192 konut ön şartsız, kurasız, başvuru önceliğine göre konut almak ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek olan başvurular bugün başlıyor. Bilecik Osmaneli Toki başvuruları Ziraat Bankası'nın tüm şubelerine yapılabilecek. Konutların satış işlemleri ise Ziraat Bankası Ormaneli Şubesi tarafından yapılacak. 

 Bilecik Osmaneli Toki fiyatları 107 bin 802 TL olarak belirlendi. Yüzde 15 peşinat ile 144 ay vadede konut sahibi olunabilen projede konut alıcıları sözleşme tarihinden itibaren on dört gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip olacak. 

Konut satın almak için başvuruda bulunanların Bilecik il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ediyor olması ve il nüfusuna kayıtlı olması şartı, başvuruda bulunanların kendiler, eşleri veya çocukları üzerinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, TOKİ'den daha önce ev satın almamış olması ve TOKİ'den kredi kullanmamış olmaları şartları kaldırılmıştır. Toki Bilecik Osmaneli başvuruları 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. Başvuru yapmak isteyenler Ziraat Bankası'nın bütün şubelerinden başvuru yapabilecek. 

Bilecik Osmaneli Toki başvuruları istenen belgeler 

* Fotoğraflı nüfus cüzdanı (Nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi)
* Başvuruların vekaleten yapılması durumunda, satışlar ile ilgili tüm belgeleri düzenleme, imzalama, beyan ve taahhütlerde bulunma yetkisini içeren vekaletname, 
* Vatandaşlık kimlik ve vergi sicil numaraları