Burdur Çavdır Toki Evleri 2. Etap Emekli Grubu başvuruları

Burdur Çavdır Toki Evleri 2. Etap Emekli Grubu başvuruları 14 Mart tarihinde başlayacak

Burdur Çavdır Toki Evleri 2. Etap Emekli Grubu başvuruları

Burdur Çavdır Toki Evleri 2. Etap Emekli Grubu başvuruları 14 Mart tarihinde başlayacak. 2+1 nitelikli B1 tipi (Alt Gelir) 24 adet konut kontenjanı emekliler için ayrıldı. Başvurular Ziraat Bankası Çavdır Şubesi aracılığı ile kabul edilecek. 

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yer alan Burdur Çavdır Toki Evleri kura çekilişi 9 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek. Haksahibi olan emeklilere konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecek. 

Proje kapsamındaki Burdur Çavdır Toki Evleri fiyatları 92 bin TL olarak belirlendi. Konut alıcıları, 180 ay taksit için ayda 450 TL, 240 ay taksit için ise ayda 307 TL taksit ödeyecekler. Toki Burdur Çavdır Emekli Evleri projesinde hak sahibi olamayanlar ise başvuru bedellerini 17 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası Çavdır Şubesi'nden geri alabilecekler. 

Emekli Grubu Konut Projelerinin tamamında olduğu gibi Burdur Çavdır Toki Emekli Evleri'nde hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekli vatandaşlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir. 

Toki Burdur Çavdır Toki Emekli Evleri satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Burdur Çavdır Toki Evleri 2. Etap Emekli Evleri başvuru işlemleri 

* Nüfus Cüzdanı ve Emekli Kimlik Kartı ile birlikte 14 Mart * 31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası Çavdır Şubesi'ne başvurular yapılacaktır. Taahhütname, banka tarafından numaralandırılarak başvuruda istenen evraklar ile teslim alınacak ve 1 nüsha başvuru sahibine geri verilecektir. 

* Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli ödenecektir. 

* Kimlik tespiti için nüfus cüzdanı ibraz etme şartı aranacak ve başvurular şahsen yapılacaktır. 

Firma Bilgisi: Toki