Çankırı Kurşunlu Toki 2. Etap başvuruları

Çankırı Kurşunlu Toki 2. Etap Emekli Evleri başvuruları 14 mart tarihinde başlayacak

Çankırı Kurşunlu Toki 2. Etap başvuruları

Çankırı Kurşunlu Toki 2. Etap Emekli Evleri başvuruları 14 mart tarihinde başlayacak. 150 konutun bulunduğu projede başvurular Ziraat Bankası Kurşunlu Şubesi aracılığı ile yapılacak

Çankırı Kurşunlu Toki 2. Etap Emekli Evleri başvuruları 14 mart tarihinde başlayacak. 150 konutun bulunduğu projede başvurular Ziraat Bankası Kurşunlu Şubesi aracılığı ile yapılacak. Projedeki konutlar için başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. Çankırı Kurşunlu Toki 2. Etap Emekli Evleri fiyatları 85 bin TL olarak belirlendi. Projede peşinat oranları yüzde 12 veya yüzde 20 olarak ödenecek. Yüzde 12 peşinat ile 180 ay taksit 415 TL, yüzde 20 peşinat ile 240 ay taksit ayda 284 TL taksit ödemesi yapılacak. 

Toki Çankırı Kurşunlu 2. Etap Emekli Evleri satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Ziraat Bankası Kurşunlu Şubesi'ne yapılacak olan başvurular sırasında başvuru sahipleri 500 TL başvuru bedeli yatıracaklardır. 8 Nisan 2016 tarihinde çekişecek olan Çankırı Kurşunlu Toki 2. Etap Emekli Evleri kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar idarenin belirlediği tarihlerde Ziraat Bankası Kurşunlu Şubesi'nde sözleşme imzalayacaklar. Hak sahibi olamayanlar ise başvuru bedellerini 12 Nisan 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası Kurşunlu şubesinden geri alabilecekler. 

Emekli gurubu projelerinin tamamında olduğu gibi Toki Çankırı Kurşunlu Emekli Evleri projesinden hak sahibi olup sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler. Sözleşme imzalanan konut için borç bitene kadar alıcı ve ailesi için ikamet koşulu aranacak olup ikamet edilmediğinin tespiti halinde sözleşmeleri feshedilecektir.