Decathlon yeni mağazasını nerede açıyor?

Decathlon yeni mağazasını Brandium Ataşehir'de açmaya hazırlanıyor

Decathlon yeni mağazasını nerede açıyor?

Decathlon Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Mersin, Adana ve Bodrum'da 9 megaspor mağazasından sonra İstanbul Ataşehir Brandium AVM'de de bir mağaza açmaya hazırlanıyor. Decathlon Brandium mağazası sporseverlere 2100 metrekare alanda 65 farklı spor dalından yaklaşık 75.000 ürün sunmayı planlıyor. Decathlon Brandium mağazasında bisiklet, paten, golf, masa tenisi gibi farklı sporlar da denenecek olup, İstanbul'daki 4'ncü mağazası olacak.

Decathlon Mağazaları
Ankara Kent Park Alışveriş Merkezi'nde 3.000 metrekare
Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'nde 5.000 metrekare
Marmara Forum Alışveriş Merkezi'nde 6.000 metrekare
İzmir Optimum Alışveriş Merkezi'nde 3.500 metrekare
Samsun Piazza Alışveriş Merkezi'nde 3.900 metrekare
Adana Optimum Alışveriş Merkezi'nde 2.500 metrekare
Mersin Palm City Carrefour Alışveriş Merkezi'nde 3.500 metrekare
Mall of İstanbul'da 3.680 metrekare
Brandium Ataşehir 2.100 metrekare

Brandium Ataşehir AVM Mağazaları
Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile toplamda 500 milyon USD yatırım ile hayata geçirilen Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi kapılarını 29 Mart 2013'te açıldı. Toplamda 380 bin metrekarelik inşaat alanı içerisinde; 60 bin metrekarelik kiralanabilir alışveriş merkezi alanı, 4 bloktan oluşan 1.150 konutluk yaşam alanı, içerisinde 1.600 kişi kapasiteli kongre salonunu hizmete sunan 340 odalı 5 yıldızlı ve 255 odalı 4 yıldızlı Silence Otelleri ile çok fonksiyonlu bir proje olan Brandium Ataşehir projesi Ataşehir bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı karşılıyor.

Bünyesinde ulusal ve uluslararası 200'den fazla mağazası ile yüzde yüz doluluk oranını yakalayan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi dünya mutfaklarından fast-food'a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan gençler için özel eğlence merkezleri, çocuk tiyatrosu ve modern sinema salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin yeni buluşma noktası oluyor.

Brandium Mağazaları arasında Aeropostale, Koton, İpekyol, Twist, Perspective, Atalar, Kiğılı, Damat, Bisse, Northface, Marks&Spencer, Sarar, Paşabahçe, W Collection, Vakko, US Polo, Mavi Jeans, LCWaikiki, Defacto, Mango, Silk&Cashmere, Nike, Adidas, Polo Garage, Jeans Lab gibi birçok marka yer alıyor. Ayakkabıda Hotiç, Timberland, Derimod, Deriden, Flo; kozmetikte Tekin Acar, Sevil, Watson's, Gratis, Yves Rocher, Atelier Rebul, Kyrolan; aksesuarda So Chic, Accessorize, Bedia's, Roberto Bravo gibi birçok ünlü markanın yer aldığı Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi'nde restoran ve kafeler arasında Starbucks, NumNum, Burger House, Roberts Cafe, Ramiz Köfte, Edirne Kırkpınar, Kayseri Mutfağı, Burger King ve Çiçek Izgara gibi mekanlar yer alıyor.