Dünyadaki en iyi ofisler

Çalışanlarının huzuru için her türlü detayın düşünüldüğü tasarım harikası ofisler haberimizde yer alıyor

Dünyadaki en iyi ofisler

Facebook - Kaliforniya

Çalışanların günce 500 milyon kullanıcı ile ilgilendikleri Facebook, çalışanları için en küçük ayrıntıyı düşünmüş. Facebook ofisinde çalışanlar için büyük ve açık alanlı mekanlar, dinlenme alanları mevcut. Aynı zmaanda kaykaycılar ve DJler için platform bulunuyor. 

Dünyadaki en iyi ofisler

Youtube - San Bruno, Kalifornia

Youtube'un San Bruno ofisinde çalışanlar için kapalı alan aktiviteleri, spor alanları, yemek alanları yer alıyor. Şirket bunlar ile çalışanlarının yeni fikirler üretmesini bekliyor. 

Google - Zürih, İsviçre

Google, çalışanlarının iş molalarında kendilerini iyi hissetmeleri amacıyla onlara kusursuz bir ofis ortamı yaratmış. Google ofislerindeki kural ise şöyle; Hiç kimse yemek alanlarına 100 metreden daha fazla uzaklıkta bulunamaz, bu nedenle her yerde mutfak ve bütüm çalışanların günde üç öğün yemek yiyebilecekleri bir yemekhane bulabilirsiniz. Ve bunların hepsi ücretsiz. Binada bulanan kaydırak  ve itfaiye direği sayesinde yürüyerek vakit kayvetmiyorsunuz. 

Dünyadaki en iyi ofisler

Comvert - Milan, İtalya

Dünyaca ünlü giyim markası olan Comvert binası ile dikkat çekiyor. Yeni bina arayışında olan şirket terk edilmiş eski bir sinema binası bulara buraya yerleşiyor. Fazla büyük olan bu binada boş kalan kısımları doldurmak için ise içeriye kaykay pisti kuruyor. 

Red Bull - Soho, Londra

Ofisini beş eski bir birahaneden dönüştüren Red Bull, eski binaların özelliklerinden yararlanarak rahat ve serbest bir ortam yaratmış.