Dünyanın En Güzel Evleri!

Dünyanın En Güzel Evlerine sahip olmak o kadar da zor değil. Sizin de eviniz küçük dokunuşlarla bu listeye girebilir

Dünyanın En Güzel Evleri!

Dünyanın en güzel evleri hep farklı mimariye, tasarıma sahip evler oldu. Çoğu insana sorulsa “Dünyanın en güzel evi nasıl olur?” diye herhalde verilen cevaplardan yüzde 90’ı “Bahçeli olması gerekir” olur.

Şehirlerde sıkışan, boton yığınları arasında boğulan çoğumuz artık bahçesi olan, müstakil ya da farklı bir tasarımı olan evlere sahip olmak istiyoruz. Öyle ki dekorasyon dergilerini elimizden indirmiyoruz. Yapı marketleri gezmekten yorulmuyor, evimizi güzelleştirmenin peşinden koşuyoruz.

İlham aldığımız “Ah keşke benim de olsa” diye iç geçirdiğimiz evlerin birçoğuna sahip olmak o kadar da zor değil. Emlakwebtv.com ekibi dünyanın en güzel evlerini sizler için araştırdı, buldu ortaya çıkardı.

İşte Dünyanın En Güzel Evleri!

1.Dar Ev
Genellikle büyükşehirlerde yaşayanlar evlerinin küçük oluşundan ve hiçbir şeyi sığdıramayışlarından dert yakınır. İşte size fikir olabilecek ve şaşkınlık yaratabilecek o ev. Dar Ev! Dar Ev, Polonya’da yer alıyor. Evde bir yatak odası, çalışmak için bir minik alan, tuvalet ve minicik bir mutfak bulunuyor. Yatak görüldüğü gibi tek kişilik.

2.Ambar Ev
Kaliforniya yakınlarında yer alan bir ambardan dönüşen ev. Oldukça büyük ve eve ağaç dikebiliyorsunuz.

 

Dünyanın En Güzel Evleri!

 

3.Karavan Ev
Evet bu da Karavan Ev. En çok da gezmeyi sevenler için tasarlanmış. İşe giderken bile yanınızda taşıyabilirsiniz evinizi. Fakat park sorununa dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Dünyanın En Güzel Evleri!

 

4.Vagon Ev
Arabadan ev olur da vagondan olmaz mı? Bal gibi de olur. Vagon Ev malzemeleri oldukça hafif. Bu evde oturma odası, bir yatak odası, banyo ve mutfak bulunuyor.

"Dünyanın En Güzel Evleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Dünyanın En Güzel Evleri!

Dünyanın En Güzel Evleri!

Dünyanın En Güzel Evleri!

Dünyanın En Güzel Evleri!