Dünyanın En Güzel Villaları!

Dünyanın En Güzel Villalarına gelin bir de bu açıdan bakalım

Dünyanın En Güzel Villaları!

Hepimizin hayallerini bir villa süsler. Bahçesinde çeşit çeşit çiçek, köpeğimiz, salıncağımız, kocaman bir yüzme havuzumuz, harika tasarlanmış bir villa… Hayallerini gerçekleştiren ve bu güzel villalara sahip olan çok sayıda insan varken, yeri gelir hayıflanır yeri gelir hırs yaparız. Emekli olunca bir küçük villa alıp, Ege’nin bir köyünde yaşama hayalleri kuran mütevazilerimiz de yok değil.

Dünyanın en güzel villalarını Emlakwebtv.com ekibi araştırdı buldu sizler için burada topladı. Dünyanın en güzel villaları tasarımları, lüksü, bulunduğu yer ile resmen “gel bizi al” diyor. Hadi Dünyanın en güzel villalarına yakından bakalım.

İşte Dünyanın En Güzel Villaları!

1. Doğalkaya Bodrum Villaları

12 bin adet fidanın yer aldığı Doğalkaya Bodrum Villaları satışları bu ay başlamış olup, projenin fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. 5 bin Euro ile 6 bin Euro arasında değişen fiyatlarla satışları devam eden Doğalkaya Bodrum Villaları aidatlarının 800 dolar ile 1.000 dolar arasında değişmesi planlanıyor. 34 bin metrekare alan üzerinde yer alan Doğalkaya Bodrum Villaları 5 havuzlu, 10 havuzsuz toplam 15 adet villadan meydana geliyor. Özel plajı da yer alan projede sosyal tesisler de bulunuyor.

2. Fiera Vista

 

18 adet villadan oluşan Fiera Vista'da İspanyol tasarım hakim. 2016 yılsonunda teslim edilmesi planlanan Fiera Vista 19 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Satışa hazır durumdaki Fiera Vista büyüklükleri 240 metrekare ile 380 metrekare arasında değişiyor. Fiera Vista fiyatları da metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Fiera Vista'da fiyatlar 3 bin Euro ile 4 bin Euro arasında değişiyor.

 

Dünyanın En Güzel Villaları!

 

3. Peninsula Bodrum

 

Peninsula Yalıkavak'ta Gokan İnşaat tarafından inşa ediliyor. 5 bin 800 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Peninsula Bodrum, 22 adet daireden meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı Peninsula Bodrum satılık daire büyüklükleri 115 metrekareden başlıyor. 

Peninsula Bodrum projesinden daire sahibi olacaklara sunulan imkanlar içerisinde güvenlik, deniz manzarası, kameralı güvenlik, açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu bulunuyor. 

 

Dünyanın En Güzel Villaları!

 

5. Sierra Hills

 

On Yapı tarafından Bodrum'da inşa edilen proje 9 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. 3+1 dairelerin yer aldığı projede toplam 12 adet villa bulunuyor. Sierra Hills satılık büyüklükleri 130 metrekareden başlıyor. 

Sierra Hills projesinden daire sahibi olacaklara sunulan ayrıcalıklar içerisinde sauna, kafe, kapalı otopark, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, merkezi uydu sistemi ve deniz manzarası yer alıyor. 

"Dünyanın En Güzel Villaları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Dünyanın En Güzel Villaları!

Dünyanın En Güzel Villaları!

Dünyanın En Güzel Villaları!

Dünyanın En Güzel Villaları!