EMLAK KONUT PROJELERİNDE İHALE ZAMANI

Emlak Konut GYO’nun iki projesi için ihale gerçekleştirilecek. İhale, Nidakule Ataşehir’in dükkanları ve İstmarina’nın eğitim tesisi için yapılacak

EMLAK KONUT PROJELERİNDE İHALE ZAMANI

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) iki projesi için ihale zamanı geldi. İhaleler, Nidakule Ataşehir ve İstmarina için gerçekleştirilecek.

Nidakule Ataşehir’in dükkanları

Tahincioğlu’nun Ataşehir’deinşa ettiği ofis projesi Nidakule Ataşehir’de yer alan 21 dükkan, 19 Aralık’ta açık artırma yöntemiyle satışa sunuluyor. İhalede büyüklükleri 173.39 ile 496.73 metrekare arasında değişen cadde dükkanları satılacak. Dükkanların muhammen bedeli ise 3 milyon 500 bin ile 9 milyon 900 bin lira arasında değişiyor. İhale dosyası Nidakule Ataşehir satış ofisi ve Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü Pazarlama Müdürlüğü’nden alınacak.

İstmarina’nın eğitim tesisi

DAP Yapı’nın Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesiyle hayata geçirdiği İstmarina projesinin Özel Eğitim Tesisi ihalesi 18 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilecek. Muhammen bedelin 40 milyon 760 bin lira olarak belirlendiği ihale, Emlak Konut GYO’nun Ataşehir’deki genel müdürlüğünde, saat 15.00’te yapılacak.