ERA'dan "Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi"ne destek

Türkiye gayrimenkul danışmanlık sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan ERA Türkiye, 25 Şubat'ta gerçekleşecek olan 3. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi'nin platin sponsorluğunu üstlendi

ERA'dan

Türkiye gayrimenkul danışmanlık sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan ERA Türkiye, Managemen PlusDanışmanlık ve Eğitim tarafından düzenlenen 3. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi'nin platin sponsorluğunu üstlendi.

ERA Türkiye'den dev organizasyona destek
2016 yılını atılım yılı olarak belirleyen ERA Türkiye, 25 Şubat tarihinde Marriott Hotel Şişli'de gerçekleşecek olan 3. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi'nin platin sponsoru oldu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İnşaat müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) tarafından da desteklenen organizasyonda ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu'nun da bir sunum yapacağı açıklandı. Bu yıl "Sürdürülebilir Şehirler ve Binalar" başlığı altında gerçekleşecek olan dev organizasyonun 3. Ana Oturumu'nda söz alacak olan Can Ekşioğlu, Kentsel Dönüşüm Sürecine Farklı Bakış Açıları ve Hayat Verecek öneriler konulu bir konuşma yapacak. Ekşioğlu'nun konuşması 15.00-16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 

Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi takvim bilgilerine ulaşmak için tıklayın...

Kentsel dönüşüm Uzmanlık Sertifika programı başladı
Diğer taraftan ERA Türkiye, "Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Sertifika" programını da hayata geçirdi. 20 Şubat'ta sonlanacak olan programda eğitim Management Plus Genel Müdürü Haldun Ersen, kentsel dönüşüm uzmanı Bülent Babaoğlu, İş Bankası Bireysel Krediler Müdür Yardımcısı Çağlar Gürkanlı, Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü Başkanı Avukat Ali Yüksel, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden Doç. Dr. Ali Hepşen, TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kolcuoğlu ve Reidin.com Veri Analiz Müdürü Orhan Vatandaş gibi sektörün önemli isimleri tarafından verildi.