Fibabanka konut kredisi faizlerini düşürdü

Fibabanka, konut kredisi faizlerinde ikinci kez indirime gitti. Banka, konut kredisi kullanacak müşterilerine 5 yıl vadeli kredilerde yüzde 0.97, 5 yıl üzeri vadelerde ise yüzde 0.99'a çekti

Fibabanka konut kredisi faizlerini düşürdü

Konut kredisi faizlerini yüzde 1'in altına düşüren bankalar arasına Fibabanka da katıldı. Konut kredisi faizlerinde yeniden indirime giden Fibabanka "Güzel Evim Konut Kredisi"nde faiz oranlarını 5 yıl vadeli alımlarda yüzde 0.97, 5 yıl üzeri vadelerde ise yüzde 0.99'a çektiğini açıkladı. 

Fibabanka'dan ikinci kez faiz indirimi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bankalara yönelik konut kredisi faizlerini indirme çağrısına Fibabanka da uydu. Banka tarafından yapılan açıklamada. 

"11 Ağustos 2016’dan itibaren geçerli olmak üzere Fibabanka; 500.000 TL’ye kadar, Güzel Evim Konut Kredisi faiz oranını 5 yıl vadeye kadar yüzde 0,97’ye; 5 yıl üzeri vadede ise yüzde 0,99’a indirdi. Fibabanka, yenilikçi, hızlı ve özel hizmetinden faydalanmak üzere konut edinme planı olan tüm müşterilerini Güzel Evim Konut Kredisi ile tanışmak için şubelerine bekliyor." denildi. 

Fibabanka hakkında
2010 yılında Fiba Grup bünyesinde faaliyetlerine başlayan Fibabanka A.Ş. Türkiye genelinde 70 şubesiyle faaliyet gösteriyor. Banka ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet gösteriyor. F
ibabanka'nın Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon gibi şehirlerde şubeleri bulunuyor.